[CraftMc.Lt] - Su naujais metais! Atnaujinimai

Sveiki, visi žaidėjai!

Administracija sveikina jus su naujaisiais 2015 metais ir linki, kad šitie metai būtų dar geresni negu 2014 metai. Serveryje galite atsiimti fejerverku ir dovanų: /kit fejerverkai, /kit naujieji iki Sausio 2 dienos. 

Atrankų naujienos:

Į prižiurėtojo pareigas anketos jau yra užrakintos ir bus renkami prižiurėtojai, ačiū tiems, kurie dalyvavo ir tikimes, kad tie kurie stengėsi, tiems pasiseks ir gaus savo užsitarnautą pareigą.

Paslaugos:

Paslaugas dabar galite pirkti ir EURAIS, kainos nepasikeitė, tiesiog pakeista viskas į Eurų valiutą.

Atnaujinimai:

Nuo viršutinio paveikslelio jau galite suprasti maždaug kas tai yra. Tai yra MiniGame, kuris tikrai padidins veiklą serveryje. Kaip žaisti? Parašykite komandą: /kb join ir atsirasite arenoje, joje išsirinkę savo gebėjimus ir įvairius rinkinius galėsite peržengti raudonąją liniją ir kovoti su kitais serverio žaidėjais. Galite kovoti ir grupėmis prieš kitas komandas tai Jūsų pačių pasirinkimas. Daugiau komandų: /kb

Gerų ir linksmų naujųjų metų, ačiū, kad renkates mūsų serverį!


Informacija
Paremdami mūsų projektą, paslaugas pirkti galite 16% pigiau per banką ar kitus apmokėjimo būdus! Išsirinkę paslaugą, paspauskite mygtuką Užsakyti ir pasirinkite Elektroninės Bankininkystės apmokėjimo būdą. Po apmokėjimo iš karto gausite užsakytą savo paslaugą. Tik nepamirškite perkant paslaugas būti prisijungusiam serveryje!
Norėdami mus paremti spauskite čia
Apklausa

Ar patinka Minecraft serverio dabartinis žemėlapis?

© CraftMC.LT 2021 | Visos teisės saugomos