CraftMC.Lt - Su artėjančiais naujaisiais metais!

Sveiki, mieli žaidėjai.

Mūsų CraftMC.LT - administracija, nori pasveikinti Jus su artėjančiais naujaisiais metais. Tegul Jus linksmina Naujųjų Metų pūgos ir gražios dienos, tegul kiekvienas saulės spindulys, kiekvienas lietaus lašas, kiekviena snaigė jums neša laimę ir džiaugsmą.  Artėjant naujiems linkime nuo šiol džiaugtis mažais dalykais ir paversti kiekvieną dieną maža švente.. Išmokti dovanoti šiltą šypseną, mielą žodį, draugišką mirksnį tiems, kurie tau artimi ir pajusk kaip tai šildo ir tavo paties širdį.. Išmoki dovanoti, tada nesijausi skolinga gaudama..Taip pat, nepykti ant Administracijos ir suprasti, kad tai nėra lengvas darbas!

Šią proga, mes paruošiame Jums dovanas serveryje: /kit naujieji (Iki Sausio 2 dienos)

Nepamirškite, kad paslaugų akcija perkant dabar galios 2 mėnesius galios iki Sausio 2 dienos! Paslaugų pirkimas: www.craftmc.lt/paslaugos arba serveryje komanda: /paslaugos

 


Informacija
Paremdami mūsų projektą, paslaugas pirkti galite 16% pigiau per banką ar kitus apmokėjimo būdus! Išsirinkę paslaugą, paspauskite mygtuką Užsakyti ir pasirinkite Elektroninės Bankininkystės apmokėjimo būdą. Po apmokėjimo iš karto gausite užsakytą savo paslaugą. Tik nepamirškite perkant paslaugas būti prisijungusiam serveryje!
Norėdami mus paremti spauskite čia
Apklausa

Ar patinka Minecraft serverio dabartinis žemėlapis?

© CraftMC.LT 2021 | Visos teisės saugomos