Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
K3ntasz

K3ntasz į CRAFTMC.LT Band.Prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

K3ntasz    4

Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: K3ntasz
 Jūsų vardas: Edvinas
 Kiek jums metų: 19 už 5 dienų sueis 20 

Trumpas aprašymas apie save : Šiuo metu esu studentas, mokausi 3-kurse. Esu žmogus labiau realistas, spontaniškas, komunikabilus, pareigingas. Niekada nepasilieku nieko neužbaigto, visada siekiu užsibrėžtų tikslų. Esu labai motyvuotas žmogus, kuris geba save motyvuoti kitaip tariant, tiesiog maksimalistas. Laisvalaikį mėgstu praleisti žaidžiant kompiuterinis žaidimus, kadangi nieko apart minecrafto nežaidžiu, tai visas mano laisvalaikis  kurį skiriu žaidimams, akcentuojamas tik į minecraftą. 

Kokie jūsų tikslai serveryje: Žinoma kaip ir visų kitų mano tikslas, (Prižiūrėti serverio tvarką.) Bet pagrindinis manyčiau mano tikslas būtų : manęs paties tobulėjimas kaip asmenybės, noriu išmokt komunikuot su žmonėm be jokių problemų, įgyti patirties ties šia sritimi ir nustebint patį save.

Kokie jūsų tikslai gyvenime : Jaustis laimingu, o kada mes jaučiamės laimingiausi?! - Kai darom kitiems žmonėms gerą, 

Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  Sugebu aiškiai, bei ramiai ir efektyviai išspręsti kilusius konfliktus, nesutarimus tarp žaidėjų ar su administracija ir aukščiausiąja valdžia. Kiekvienam iškilusiam žaidėjo klausimui, aš pasižadu ir viliuosi padėti, nepalikti bėdoje.

Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Gera nuotaiką, pozityvą, bei žinoma padėsiu rengti eventus ir t.t

Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: tiek band.priž tiek prižiūrėtojas, atlieka tapati darbą prižiūri serverį, jog jame būtų tvarka ( gaudyti žaidėjus naudojančius neleistinas programas, prižiūrėti, jog nebūtų apgaudinėjami žaidėjai, padėti kiekvienam žaidėjui neskirstant draugas/nedraugas.

Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Oi kadangi dabar porą mėnesiukų turiu laisvus, tai net nežinau nu 8valandas tai tikrai, aišku bus ir niuansų kai galėsiu ilgėliau praleisti arba mažiau laiko serveryje.

Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 10 metų. tai bus jau 10 metų 

Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: +- 3 metus galbūt taip aktyviau,

Jūsų charakterio pliusai ir minusai: 

Pliusai +
+ Draugiškas 
+ Neskirstau draugas ne draugas visus baudžiu vienodai. 
+ Mokantis atsakyti žaidėjui žodį NE 

Minusai -
- Užsispyręs
- Impulsyvumas, ties šituo dirbu ir stengiuosi šią savybę išrauti su šaknimis.

Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Aš niekada neskirstau žmonių, man visiškai vienodai ar tu naujokas ar savininkas, su visais kiek tik įmanomą elgiuosi mandagiai.

Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, persiskaičiau 3-kartus, jog nekiltų jokių nesusipratimų.

Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip

Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Nesu aš robotas, kuris nepadarytų ne vienos klaidos, bet žinoma, kiek tik įmanoma, stengsiuosi daryti kuo mažiau klaidų.

Jūsų dabartinis rangas serveryje: Paslauga : Legend

Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo

Jūsų Discord(Būtina!); K3ntasz#9548 Jūsų Skype(Būtina!); ai.edvinas

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke