Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Vilkas

Band. Priziuretojaus forma

Rekomenduojami pranešimai

Vilkas    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Vilkas
  2.  Jūsų vardas: Giedrius
  3.  Kiek jums metų: 20
  4.  Trumpas aprašymas apie save: sveiki esi Giedrius iš Aukštaitijos krašto, esu didelis fanas ties žaidimų. Mėgstu nuo karto nueiti iki klubo. Mėgstu daug bendrauti bei rašyti, mėgstu tiesa viską. O daugiau net ir nežinau
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  palaikyti gerą aktyvumą bei padėti žaidėjams su visomis problemomis. 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: padeciau kiek įmanoma serveriui ties finansų bei kitas dalykais. Mėgstu daryti gera Dalykus.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nežinau net ir kodėl mane, visi esam kažkokio savybė gero ir blogo. 
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  įvairių idėjų,pagalbą bei daug viską.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: padėti žaidėjams kai reikia, atsakyti į klausimus kurie kyla.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  aš kaip ir minėjai esu Žaidimų fanas praleidžiu prie Minecraft net ir 8val.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: apie 5metus 
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: gan senokai jau losiu bet buvo poilsis ilgas tad grįstų į sienus laikus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: esu Bendraujantis, draugiškas, nuoširdus, mielas, mėgstantis kalbėti. Minusas gal kad nemėgstu melavimu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  taip čia žinoma taip, jei žmogus nemandagus o kam tada jo ir reike.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  taip esu susipažinęs visomis taisyklėmis.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip mokiu darau dažnai live
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip mokiu.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: NAUJOKAS
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: 
  20.  Jūsų StoneGrillo Discord(Būtina!);Vilkas#1714  Jūsų Skype(Būtina!); 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Karma    42
prieš 17 valandas (-ų) , Vilkas parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Vilkas
  2.  Jūsų vardas: Giedrius
  3.  Kiek jums metų: 20
  4.  Trumpas aprašymas apie save: sveiki esi Giedrius iš Aukštaitijos krašto, esu didelis fanas ties žaidimų. Mėgstu nuo karto nueiti iki klubo. Mėgstu daug bendrauti bei rašyti, mėgstu tiesa viską. O daugiau net ir nežinau
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  palaikyti gerą aktyvumą bei padėti žaidėjams su visomis problemomis. 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: padeciau kiek įmanoma serveriui ties finansų bei kitas dalykais. Mėgstu daryti gera Dalykus.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nežinau net ir kodėl mane, visi esam kažkokio savybė gero ir blogo. 
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  įvairių idėjų,pagalbą bei daug viską.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: padėti žaidėjams kai reikia, atsakyti į klausimus kurie kyla.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  aš kaip ir minėjai esu Žaidimų fanas praleidžiu prie Minecraft net ir 8val.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: apie 5metus 
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: gan senokai jau losiu bet buvo poilsis ilgas tad grįstų į sienus laikus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: esu Bendraujantis, draugiškas, nuoširdus, mielas, mėgstantis kalbėti. Minusas gal kad nemėgstu melavimu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  taip čia žinoma taip, jei žmogus nemandagus o kam tada jo ir reike.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  taip esu susipažinęs visomis taisyklėmis.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip mokiu darau dažnai live
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip mokiu.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: NAUJOKAS
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: 
  20.  Jūsų StoneGrillo Discord(Būtina!);Vilkas#1714  Jūsų Skype(Būtina!); 

sorry, bet kaip 20-ties metų tikrai prastai su lietuvių.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pridedu prie karmos, labiau klausimus reiktu išsiskaityt. 😉 

Nes kai kur tiesiog akis rėžia ir norisi pakritikuot

Redaguota Beauwiie

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

martis    34

Pildo anketa bet tokio nick net nera priregistuoro paciam crafte 😄
Screenshot_28.png.270876e77c31af2aa56d95dd3019969a.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83

Žaidime žaidėjas neregistruotas, iš rašto nepasakyčiau, kad 20-ties, o jei nors tiek ir yra žaidėjas naujas serveryje, todėl esu visakeriopai prieš.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...