Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Evvea

Anketa

Rekomenduojami pranešimai

Evvea    5
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Evvea
  2.  Jūsų vardas: Evelina
  3.  Kiek jums metų: 17 (08/18)
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Evelina, šiuo metu man 17 metų, mokinuosi 11-oje klasėje, tad nesu labai užimta. Esu išties draugiška asmenybė, nesunku su manimi bendrauti.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Suteikti žaidėjams bei administracijos nariams pagalbą, gerinti projekto kokybę.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime:  Visų pirmą pabaigti gimnaziją, poto įstoti toliau pratęsti mokslus, susikurti gražią ir ramią ateitį.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Turiu patirties ties šitomis pareigomis, kitame projekte esu pareigose nuo 2016 metų, išbandžiusi įvairias pareigas - CM., SCM., CM Dir., Band. Priž., Priž., Dc mod. Niekada nebuvau nusižengusi, būdama pareigose, tik kilau aukštyn. 
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Ko trūksta projekte – kokybiško bendravimo su serverio žaidėjais, tad galiu pažadėti tai. Beabejo įneščiau įdomesnių veiklų serverio žaidėjams – eventų.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Palaikyti projekte tvarką, komunikuoti su žaidėjais, padėti išspręsti iškilusias problemas. 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  3-5h, kartais ir daugiau.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 2014 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Projekte žaidžiu nuo 2021 metų 08 mėnesio.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: išklausanti, padedanti, pasiaukojanti, supratinga, atvira. Minusai: nekantri, užsispyrusi.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: LEGEND.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!) Skype: Evvea  Discord: Evvea#7493
  • Like 2
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ziobaras    74

Karočia pliusas, bet atsakymai skurdūs..

• Haha 1
  • Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dovydas    39

tikrai wow, pliusas

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias