Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Smailaz

EchSmailas į Band Priž

Rekomenduojami pranešimai

Smailaz    11
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: EchSmailas
  2.  Jūsų vardas: Gerardas
  3.  Kiek jums metų: 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Gerardas, esu draugiškas, bendraujantis ir paslaugus vaikinukas iš Klaipėdos krašto, kuris visada stengiasi pasiekti savo užsibrėžtų  tikslų.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Mano tikslai yra ganėtinai paprasti, žaidžiu čia norėdamas gerai praleisti savo laiką, statant įvairius statinius, bendraudamas su įvairiausiais žaidėjais, taipogi bandydamas jiems pagelbėti, jeigu jiems iškils kokių tai klausimų ar problemų.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pradžiai nebe žiūriu aš labai į ateitį, bet mano pagrindinis tikslas šiuo metu yra išlaikyti 12 klasės egzaminus, įgyti savo profesinį išsilavinimą, išlaikyti vairuotojo teises (Nors ir prisibijau kuro kainų).
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Pagrindinė priežastis yra mano noras, noras pagelbėti serverio žaidėjams, išspręsti iškilusias problemas ar atsakyti į jų užduotus klausimus.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Na turiu pora idėjų, kurios jau kurį laiką sukasi mano galvoje, bet norint jas įgyvendinti reikės jas prasibandyti (Pora paprastų eventų) Bet iki tol, kolkas galėsiu įnešti tik savo jau turimą patirtį.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serverio tvarką, padėti serverio žaidėjams jei jiems kils kokių tai klausimų ar pagal situaciją susiklosčiusių aplinkybių.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Na, 2-4 valandos tai tikrai.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Tikriausiai nuo 1.7 versijos.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Kogero 6 metus (įvairūs nickname)
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Esu kantrus bei draugiškas, ganėtinai stiprių nervų ir padedantis kitiems zmonėms. O su minusu tai, kartais galvoju per daug nei reikia iš tiesų.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma!
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, kogero naudosiu Bandicam
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Hero.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(EchSmailaz#2866);  Jūsų Skype(įkelsiu jeigu pateksiu); 
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dovydas    43

pliusiux

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Lavrynas    3