Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Fenixas

atranka į prižiūrėtojus

Rekomenduojami pranešimai

Fenixas    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Fenixas
  2.  Jūsų vardas: Būsiu Lukas
  3.  Kiek jums metų: penkiolika
  4.  Trumpas aprašymas apie save: tai prisistatau Esu Lukas gyvenamosios vietos negaliu sakyti bet kaip ir minėjau man yra penkiolika metukų esu draugiškas, mandagus, turiu humoro jausmą, užsispyręs kaip avinas bet esu vėžys 😄 ne per senai pradėjau žaisti Minecraft ir vėl aš ant jo užsikabinau tai žaidžiu daug laiko per diena  + esu komunikabilus
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Padaryti tvarka servery nes daug yra naktim prikolistų kurie rašinėja šlamšta per /skelbimas /skelbti ir tai baisiai nervuoja nu bent mane kaip kitus nežinau 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: laukiu aštuoniolikos pabaigsiu mokslus šausiu į savanorius liksiu pora metukų armijoj o vėliau žiūrėsim 
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  nes būnu aktyvus bent per diena 6val ir šeip patinka tvarka o serverį jos gan mažai nes kiek mačiau šiuo momentu visa diena tik pointeris buvo nebent kiti buvo /v /vanish 
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: mano fantazija yra gan laki ir kaip sugalvočiau kažką įdomaus rašyčiau Stonegrill'ui arba jei sugalvočiau kokių eventų tai paskelbiau bet pirmiau paklausčiau kažko kas viršiau manes 
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: padėti kitiems žaidėjams, prižėti kad niekas nenaudotų žaidimą palengvinančių programų, spręsti problemas ir žiūrėti kad sukčiai neapgaudinėtų kitų žaidėjų 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: darbo dienomis 3-5 savaitgalį 5-8+
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  žaidžiau 6metus+- buvau nustojąs bet dabar vėl pradėjau ir šeis metais bus 7 metai 🙂
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 2-3metus 
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: pliusai - prikolistas, komunikabilus, draugiškas minusai - net pats neįsivaizduoju nes kiek turėjau su nervais problemų šitas susitvarkiau 
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: tai čia kas be ko nors ir taip mandagus nebent busiu be nuotaikos bet aš visada su ja 😄
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  taip susipažinau 
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: bandicam, obs studios, taip mokėsiu naudotis jei prireiks ir live padarysiu 😄 
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip moku nu bent daugelį žodžių kokia 90% moku 😄
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: mano rangas yra Patyręs 
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Anonimas#4428 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas