Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
klepzas

klepis į bandomuosius.

Rekomenduojami pranešimai

klepzas    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: cl4pzas
  2.  Jūsų vardas: Kajus
  3.  Kiek jums metų: 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save:  Esu draugiškas,bendraujantis,atsakingas,kruopštus,šaltų nervų,padedantis,komunikabilus,ramus.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Tikslą turiu tik vieną.Jis yra,toks galima sakyti nesibaigiantis.Tai turėti,gerą vardą projekte,bei kuo didesnė teigiama reputaciją.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Susirasti darbą,sukurti šeimą,bei gyventi nuostabų gyvenimą su šeima.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Neišskiriu save kažkokiu kitu,nei kiti kandidatai,esame visi tokie pat,tik kitokių charakterių,todėl į šį klausimą atsakyti,negaliu.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Kol kas įdėjų neturiu,bet laikui bėgant,manau sugalvojus to ko dar nėra projekte,būtų įmanoma įgyvendinti.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti susirašinėjimo langą,padėti žaidėjams kurie susidūrė su problemomis,suteikti informacijos iškilus klausimui apie projektą,ar jo vygdomą veiklą,bausti žaidėjus,kurie apgaudinėja žaidėjus,nepaiso ir pažeidinėja serverio taisykles.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklauso nuo dienos užimtumo.Nuo 3 iki 6h. darbo dienomis,savaitgaliais iki 8h.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Žaidžiu nuo 2015 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Projekte esu nuo 2019 metų,liepos 24 dienos.Bet praejus laikui,palikau projektą ir mečiau minecraft.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai - Esu šaltų nervų,draugiškas su visais ir visada,bei esu pareigingas. Minusai - Esu nekantrus,tas šiek tiek kiša koja.Daugiau minusų,kaip ir neturiu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); cl4pz#2799 skype nenaudoju.

Beto neradau kur paminėti,bet esu buvęs šio serverio prižiūrėtojas Wireless laikų,su kitu slapyvardžiu - Kajuzass,tad jei kas esate iš senų laikų ir pamenate,duokit žinoti.

PEACE ❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

klepzas    2
prieš 42 minutes (-čių) , klepzas parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: cl4pzas
  2.  Jūsų vardas: Kajus
  3.  Kiek jums metų: 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save:  Esu draugiškas,bendraujantis,atsakingas,kruopštus,šaltų nervų,padedantis,komunikabilus,ramus.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Tikslą turiu tik vieną.Jis yra,toks galima sakyti nesibaigiantis.Tai turėti,gerą vardą projekte,bei kuo didesnė teigiama reputaciją.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Susirasti darbą,sukurti šeimą,bei gyventi nuostabų gyvenimą su šeima.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Neišskiriu save kažkokiu kitu,nei kiti kandidatai,esame visi tokie pat,tik kitokių charakterių,todėl į šį klausimą atsakyti,negaliu.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Kol kas įdėjų neturiu,bet laikui bėgant,manau sugalvojus to ko dar nėra projekte,būtų įmanoma įgyvendinti.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti susirašinėjimo langą,padėti žaidėjams kurie susidūrė su problemomis,suteikti informacijos iškilus klausimui apie projektą,ar jo vygdomą veiklą,bausti žaidėjus,kurie apgaudinėja žaidėjus,nepaiso ir pažeidinėja serverio taisykles.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklauso nuo dienos užimtumo.Nuo 3 iki 6h. darbo dienomis,savaitgaliais iki 8h.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Žaidžiu nuo 2015 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Projekte esu nuo 2019 metų,liepos 24 dienos.Bet praejus laikui,palikau projektą ir mečiau minecraft.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai - Esu šaltų nervų,draugiškas su visais ir visada,bei esu pareigingas. Minusai - Esu nekantrus,tas šiek tiek kiša koja.Daugiau minusų,kaip ir neturiu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); cl4pz#2799 skype nenaudoju.

Beto neradau kur paminėti,bet esu buvęs šio serverio prižiūrėtojas Wireless laikų,su kitu slapyvardžiu - Kajuzass,tad jei kas esate iš senų laikų ir pamenate,duokit žinoti.

PEACE ❤️

p.s. Ne tik prie Wireless,bet ir prie Flonder13.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

klepzas    2
prieš 5 valandas (-ų) , Ziobaras parasė:

Anketa skurdoka, minusa dedu.

Gal ir skurdoka,bet geriau negu "tuščiažodžiauti" ir rašyti apie save nebūdingus dalykus.Aišku kiekvienas turi savo nuomone,bei mąstymą.

Redaguota klepzas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    77
prieš 1 valandą , klepzas parasė:

Gal ir skurdoka,bet geriau negu "tuščiažodžiauti" ir rašyti apie save nebūdingus dalykus.Aišku kiekvienas turi savo nuomone,bei mąstymą.

"apie save nebūdingus"? Čia mano nuomonė, kuria belenkuris gali išreikšti, o jeigu jos nepriimi, tai nemanau, kad tau mūsų komandoj vieta.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

klepzas    2
Prieš 1 valandą, Ziobaras parasė:

"apie save nebūdingus"? Čia mano nuomonė, kuria belenkuris gali išreikšti, o jeigu jos nepriimi, tai nemanau, kad tau mūsų komandoj vieta.

O kur tu matai, kad aš sakiau, kad nepriimu kitų nuomonės? Dar kaip tik parašiau, kad kiekvienas turi savo nuomonę, bei mąstymą. Nenoriu daryti čia diskusijos,tad pasakau tik tiek, kad visų nuomone gerbiu ir priimu, kiekvienas turi savo pasirinkimą. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Bugas    56

Pirma karta tave matau nors žaisdavau prie Wireless

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

klepzas    2
prieš 4 valandas (-ų) , Bugas parasė:

Pirma karta tave matau nors žaisdavau prie Wireless

Pats paminėjau,jog pasikeitė nick'as.Nematei tai nematei.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Venamix    3

Kaip žaidėjas žaidžiantis nuo pirmųjų savaičių serveryje, bei suėjęs su Wire, girdėjęs daug negerų dalykų apie tave kurie gero prižiūrėtojaus nepadarytų, sorriukas, bet -

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

klepzas    2
prieš 15 valandas (-ų) , Venamix parasė:

Kaip žaidėjas žaidžiantis nuo pirmųjų savaičių serveryje, bei suėjęs su Wire, girdėjęs daug negerų dalykų apie tave kurie gero prižiūrėtojaus nepadarytų, sorriukas, bet -

Konkrečiau jei galima 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

solidas    18

Pabūk serveryje, susipažink su dabartiniais serverio žaidėjais, administracija.

Kad ten kažkada kažkur buvai niekam neįdomu, nes matau akcentuojies ties šituom labiausiai.

gan daug akivaizdžių klaidų anketoje, apie struktūra net nekalbu, po tikslų net skaityt nesinorėjo. Neturiu susidaręs nuomonės apie tave, tačiau rašau minusą vien dėl anketos.

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...