Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Gogito

quano ppk

Rekomenduojami pranešimai

Gogito    42

Tavo vardas (nick) žaidime: Godleas_hearts
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Quano
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: prižiuretojas ateme daiktus neteisetai kai aš žmogu nužiudžiau už pvp linijos pasidejau daiktus namuose i cheta jis atsitelino ir juos paeme nežinau ar tai labai teiseta
Irodymai (video, nuotrauka):  proof kad jei pas mane https://prnt.sc/26wiwzb ir štai jo atsakymas kaip paklausem kodel jis paeme ir ar gali gražinti https://prnt.sc/26wixkm

ppk perašytas žiobaro prašymu

Redaguota Gogito
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Edv1zs    31
prieš 1 minute , ItsNico parasė:

mano ten shrp12 vps netavo :DDD

Tai tipo jei tu mane nupisi su prot 4 setu, taigi ten mano, tipo irgi gražins? Truputį mąstyk ką rašai ❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 1 minute , ItsNico parasė:

mano ten shrp12 vps netavo :DDD

šiaip draugas aš spinduliuka nupisau ir man mažiausiai idomu kino ten buvo bet aš ji legalia nužudžiau ir juos legalia gavau 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

lojalumas    2

Draugiskas pasiulymas, nustokit pestis koks tikslas rasyt ppk po ppk laika savo gaiztat ir tiek

sekmes.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Edv1zs    31
Dabar, lojalumas parasė:

Draugiskas pasiulymas, nustokit pestis koks tikslas rasyt ppk po ppk laika savo gaiztat ir tiek

sekmes.

Laikas tiesą įrodyt, o ne mele sedėt 

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61

Nu alio aš tau jau aiškinau asmeniškai Edvinai kad pati būčiau gražinus ir kad normalu nes ten buvo viskas netyčia. Nesuprantu kam čia reikia kelt papildomas dramas

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Edv1zs    31
prieš 5 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

Nu alio aš tau jau aiškinau asmeniškai Edvinai kad pati būčiau gražinus ir kad normalu nes ten buvo viskas netyčia. Nesuprantu kam čia reikia kelt papildomas dramas

Tiesiog, tegul nusileidžia quano ant žemės, per daug jau jis iškridęs, ir baisiai axuielina per tuos mc chatus, per daug įsijautė pacukas, jei nori bazarų kovų, tai tegul ateina į tą vc ir normaliai galėsim pakalbėt, duosim jam dėmėsio jei neduoda tėvai.

Redaguota Edv1zs

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 6 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

manes tai nlb domina tyčia netyčia toks yra mc žaidimas jeigu jis numire tai čia jau ne kitu beda suprantu jei bučiau rese nužudes su kokeis snow ball supranta joa tada taip bet pats lakstai už linijos safe zonos tai jau buvo viskas legali jokei scam and taht shit

Redaguota Gogito

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Quano    2

Sveiki,

pirmiausia, tai dėl tos situacijos su sharp 10-12 sword'ais. Jų viso buvo 6. 4 sharp 12 ir 2 sharp 10. Visi jie buvo inventoriuje. Žaidėjas slapyvardžiu "Spinduliukas" ( žaidė per mano pc ) juos nupirko 10min. prieš mirštant. Deja, tačiau šis žaidėjas yra super jaunas ( 8 metai ) , nežino tokių komandų kaip: /ec, /endersee ir šių item'ų nepasidėjo, o aš tuo metu buvau išėjęs ir neįspėjau jo, kad pasidėtų item'us. 10 sekundžių prieš mirtį šiam žaidėjui pradėjo labai "lagg'inti" ir jis iš išgąsčio pradėjo spausti "pirmyn" mygtuką ir netyčia įėjo į pvp zoną. Suprantu, jog ima pyktis, kad paėmiau tuos item'us, tačiau tai nebuvo pvp, jis buvo be set'o, neturėjo nei opų, nei kitų pvp skirtų item'ų apart tuos sword'us. Beje, jis išėjo į pvp zoną ne /warp pvp, o kažkokioj random vietoj, spawn'e, tai tuo labiau nebuvo tikslo eiti su kažkuo pvp. 

P.S. Nepradėkit čia rašyti dar labiau ir kelti tos temos, nes bičiukas dabar ir taip parinasi, kad man čia problemų pridarė, tai nekelkit vaikinui dar daugiau streso ;)) Ačiū.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 2 minutes (-čių) , Quano parasė:

Sveiki,

pirmiausia, tai dėl tos situacijos su sharp 10-12 sword'ais. Jų viso buvo 6. 4 sharp 12 ir 2 sharp 10. Visi jie buvo inventoriuje. Žaidėjas slapyvardžiu "Spinduliukas" ( žaidė per mano pc ) juos nupirko 10min. prieš mirštant. Deja, tačiau šis žaidėjas yra super jaunas ( 8 metai ) , nežino tokių komandų kaip: /ec, /endersee ir šių item'ų nepasidėjo, o aš tuo metu buvau išėjęs ir neįspėjau jo, kad pasidėtų item'us. 10 sekundžių prieš mirtį šiam žaidėjui pradėjo labai "lagg'inti" ir jis iš išgąsčio pradėjo spausti "pirmyn" mygtuką ir netyčia įėjo į pvp zoną. Suprantu, jog ima pyktis, kad paėmiau tuos item'us, tačiau tai nebuvo pvp, jis buvo be set'o, neturėjo nei opų, nei kitų pvp skirtų item'ų apart tuos sword'us. Beje, jis išėjo į pvp zoną ne /warp pvp, o kažkokioj random vietoj, spawn'e, tai tuo labiau nebuvo tikslo eiti su kažkuo pvp. 

P.S. Nepradėkit čia rašyti dar labiau ir kelti tos temos, nes bičiukas dabar ir taip parinasi, kad man čia problemų pridarė, tai nekelkit vaikinui dar daugiau streso ;)) Ačiū.

visu pirma jis stovejo veitoja ir nesvarbu warp pvp ar tsg pvp bet jis buvo galimoje veitoja kur pvp man idomu koks skirtumas žaidimas yra žiaurus ir nesigaili neiko ir tu neturi teises piknaudžiauti aukštesnem pareigomis preiš kitus žaidejus vein delto nes mire tavo draugas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42

beje man ir buvo situacija kai mane sudegino žaidejas spwne ir aš aišku parašiau savinin kiu ir gavau va toki atsakyma kuris turetu but pritaikitas ir čia ir delko turečiau atgaut itemus  https://prnt.sc/26xcczz https://prnt.sc/26xcdmw

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 5 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Tiesiai pasakius, būčiau ir pats atėmes jeigu tokia situacija, nebausti.

o tai pvz kodel man negražino kai mane sudegino spawn teritorijoje o aš ji normaliai nužudžiau už pvp linijos tai čia tipo nenorit gražint vein del niko Gogeta?:D 

Redaguota Gogito

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 1 minute , Ziobaras parasė:

Tai į savininką kreipeis, kreipkis į kažką kito sekantį kartą, o tas "Gogeta" man neturi reikšmės betkam būčiau gražinęs, nors ir tam pačiam Knuff'ui ar Flex'ui.

tai čia tipo jei šnd pakirsiu nico tai jam grazinsit seta joa kaip suprantu ?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
Dabar, Ziobaras parasė:

Jeigu tokia situacija bus, kad užlaginęs žmogus išbėgs į pvp ne savo noru, taip gražinsiu.

bet jis savo noru begiojo pvp kad jis vapše veike ten ?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 2 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Aiškiai suformuluok sakinį.

preiš ji nužudant jis begiojo už pvp linijos ar ka jis ten vapše veike jei išbego netyčia ir beje aš ji užmušiau su ranka kai jis turejo pilnu šancus pabekt

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
prieš 6 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Tai tuo labiau jei su ranka užmušei, jis turėdamas inventoriui tuos kardus galėjo apsigint, bet kaip ir sakė žmogus, kad jam  užlagino. Baigiam tą tema laukiam kažko kas gali nuspręst verdiktą, nes bereikalo mes čia rašinėjames.

pateikit irodymus kad jam užlagino ar lagino aš tai pateikia visusu irodymus kad ji nužudžiau ir turejau kardus aš 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gogito    42
On 2022-02-17 at 22:09, Gogito parasė:

pateikit irodymus kad jam užlagino ar lagino aš tai pateikia visusu irodymus kad ji nužudžiau ir turejau kardus aš 

nesinia ivyko situacija kad mn draugiu irgi užlagino ir jis biro tai iš pykčio parašč quano biški su negržias žodzias bet tarkim ir jis jam atsake tai nedraugiškai https://prnt.sc/lfBKrItONSS_

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...