Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
123456

PPK MrPukisLTU

Rekomenduojami pranešimai

123456    2

Tavo vardas (nick) žaidime: DrinP
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: MrPukisLTU
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Prižiurėtojas, be įrodymu mane užbanino. Teigė, kad grasinau ddos atakom ir kad viešinau Kendalll prižiurėtojos informacija. Prašau pateikti Proofs.
Irodymai (video, nuotrauka): https://prnt.sc/22uivmi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

123456    2

unknown.png

Man prižiurėtojas pateikė. Tipo, kad viešinau Kendalll prieš labai daug laiko ir sėdejau bane. Visi atsimenom ta atvėji. Ir Pukis savanoriškai mane užblokavo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

123456    2
Dabar, MrPukisLTU parasė:

atsičiuhink. Daugiau žodžių nebus. 

Kaip čia prižiurėtojas atsako į žmogaus ppk? Gi žinai, kad už tokius prikolus skrisi?

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

MrPukisLTU    12
prieš 1 minute , 123456 parasė:

Kaip čia prižiurėtojas atsako į žmogaus ppk? Gi žinai, kad už tokius prikolus skrisi?

Norint atsiblokuoti serveryje - Siųsk SMS su tekstu - VPSNET5 craftunban DrinP, Numeriu 1398

• Haha 3

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

123456    2
Dabar, MrPukisLTU parasė:

Norint atsiblokuoti serveryje - Siųsk SMS su tekstu - VPSNET5 craftunban DrinP, Numeriu 1398

Prašau pateikti proofs už ką gavau bana

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61

Ponaiti, susirask gyvenimą ir pamiršk mane, nes jau UŽKNISO. Kiek galima girdėti tavo nesąmones apie visokias nudes (čia išvis sunku suprast kaip tu sugalvojai tokią nesąmonę, garantuoju, kad juokinga tik tau) ir panašiai net nekalbant, kad išviešinai VISĄ mano asmeninę informaciją t.y. mano numerį, fb, snap, gatvę, kurioje gyvenu. Kuo toliau, tuo graudžiau darosi, kad esu minima tokio žmogaus KAIP TU. Šlykštu ir skaityti. Nežinau, ką tu bandai įrodyti, tačiau visai nėra juokinga, nes apie mane kalbi ir Crafto discorde ir pačiame serveryje. Puikiai žinau kaip keliauja tos mano nuotraukos. Labai noriu tikėtis, kad bent dc bane liksi ilgam ilgam laikui, neaišku, ką tu prikalbi dar, kai kiti prižiūrėtojai negirdi.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 3 minutes (-čių) , D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@MrPukisLTU vaikeli žiuriu degradavo smegeneles , taigi prisiimk atsakomybė kol nevelu , dėjai free bana žaidėjui

Jis už tokias kalbas turėtų būt visam bane. Norėčiau pažiūrėt ar jums būtų linksma, kai kiti žinotų, kurioje gatvėje gyveni, kai skambinėtų minimaliai po kartą į savaitę kažkokie vaikai ir kiti nepažįstami numeriai, kai turėtumėt tokią paranoją, kad net kurjerio numerius blokuotum, nes tiesiog galvotum, kad skamba kažkoks vaikas iš crafto arba blogiau tokie idiotai kaip šis papeikimo kūrėjas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

123456    2

Tai apie tas nudes pasakiau vps random, o pukis pridirbo nesamoens krw. Nieko as nebeviesinu senai ir gavau free bana tai kaip dabar darysim? Esu senai metes toli toli tavo tas nesamones ir fsio.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 1 minute , 123456 parasė:

Tai apie tas nudes pasakiau vps random, o pukis pridirbo nesamoens krw. Nieko as nebeviesinu senai ir gavau free bana tai kaip dabar darysim? Esu senai metes toli toli tavo tas nesamones ir fsio.

Nu tai žiūrėk, ką kalbi. Matomai nesupranti ir nesi metęs visko, nes NĖRA NEI DIENOS, kai tu apie mane kažkokios nesąmones nepasakai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Quano    2

Gerbiamas flexai, 

suprantu, kad noras jaustis svarbiu tau yra neatsiejama gyvenimo dalis, tačiau gal visgi reikėtų pasvarstyti ne tik apie kitus ( žinant tavo pomėgį apkalbinėti kitus ), bet ir atsižvelgti kartais į save ? Kaip vienas serverio žaidėjas ir sakė bendram chat'e: nebe reikalo tave visi d*****, todėl turėtum visų atsakyti sau būtent šį klausimą, ką aš blogai darau, kad mane visi d*****, kai atsakysi į jį ir pasikeisi - net neabejoju, kad po biški tavo ta, kaip sakei " reputacija " sugrįš vėl į teigiamą pusę, bent jau . Pats rašei, jog tave knuff'as privertė viską daryt, taip suprantu, klaidos, visą kitą, tačiau tu ir toliau savo nesamonęs tęsi, tai apie kokią tu pagarbą dar servery drįsti šnekėti ? 

Pradėk nuo savęs, jaunuoli, o tik paskui kitus kaltink. 

P.S. Jokio čia free nėra, pats puikiai žinai, ką padarei. Pamąstyk savaitėlę ir sugrįžk jau rimtu vyru, kuris turi nors šiek tiek pagarbos jausmo :)))

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
prieš 1 minute , D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ugnė irodyti gali kad viešino dabar? seniau jis bana yra gavės už tai vsio pamiršta. Kur dabar irodymai?

Ar aš baninau? Ne, tačiau aš labai džiaugiuosi šiuo banu ir manau, kad jis yra pelnytas, nes jis jau dvi dienas kalba nesustojant apie tai. Tai kas ten gali žinoti, gal paims kažkokios panelės nuotrauką iš interneto ir pradės sakyti, kad aš? Tegul jaučia bent kiek atsakomybės dėl savo žodžių.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

MrPukisLTU    12

Visa administracija žino šią situacija. Visas serveris žino šituos tavo viešinimus, kiekviena minutę gyrėsi visiems jog esi / buvai paviešinęs **Kendalll** duomenys, tai numeris, ir t.t 🙂 Laikas subręst... O ne merginas skausmint neužaugos. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
Dabar, D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ugnė neturi teises ginti prižiurėtojo be irodymu. Tema baikta   . Lauksim irodymu .... 

Tu esi išvis ne į temą čia. Nesi nei susijęs, nei žaidi čia, PAMIRŠK TĄ CRAFTĄ. Atsiprašau už emocijas, tačiau nežinau kaip turėčiau jaustis, kai pagal jį aš siunčiu kažkokias nudes.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

123456    2

Tu man proofs atsiusk, o ne verk man panosim. Blet be įrodymu kažką giną. Papeikimas yra sukurtas, ir jame buvo parašyta pateikti proofs. O jų niekas nesiunčia.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61
Dabar, D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ugnė žmogus gal prikolina.... tegul irodo sakau.... aš irgi tavo nudes siunčiu sexy žinok... :Dddd ir ka baninsi? 

PRIKOLINA? Tu bent jauti, ką kalbi? Visai neturi orumo ir menkiausios pagarbos žmogui tokias nesąmones kalbėdamas. Gauk pagalbos.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@Ugnė beto esi prižiurėtoja vyr . Taip kad imkis pareigos ir tegul gerb @MrPukisLTU siunčia irodymus arba papeikima priimk... jokiu atmažkiu neturi but , jis paraše ppk o hus atsakot su irodymais , paprasta...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ugnė    61

Prikolina dėl nudes, absurdas kažkoks. Eikit ir prikolinkit tarpusavyje, jei jums tokie dalykai yra juokingi, nes manau, kad kiekvienam normaliam žmogui TAI NĖRA NORMALU.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...