Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Juozapelis💙

ppk MrPukisLTU

Rekomenduojami pranešimai

avo vardas (nick) žaidime: DeesNutz
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: MrPukisLTU
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Su Gogito kalbam jau gal 3-4 wipe ,,kojiniu plovejas'' tiesiog matau Gogito prisijunges, parasysiu kojiniu plovejas ir gavau mute ;D, Suprantu, kad su Pukiu nelabai sutariam, bet tiesiog, kad vat toki saut tai, jezaus 😄
Irodymai (video, nuotrauka): https://imgur.com/a/nP4p2GX

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

prieš 1 minute , MrPukisLTU parasė:

Įrodymai tavo nuotraukoje, tokiu atvėju neprivalu pateikti juos man. 

Kokie įrodymai tu Gogito paklausk ar įsižeide, nes kažkaip 2 metus bendraujam taip ir nieko 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

prieš 3 minutes (-čių) , MrPukisLTU parasė:

Įrodymai tavo nuotraukoje, tokiu atvėju neprivalu pateikti juos man. 

Suprantu, jog nemėgsti manęs nu nemaišyk gyvent. Vyresnio rango žaidėjas ir gali sau leist?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

MrPukisLTU    12

😄 Ką čia įrodyt bandai? Pirmas dalykas tai laikas tau būtų suaugt ir ne freepostint. Nes tai ir forumo taisyklių pažeidimas. 
2 dalykas tai įžeidimas. Už ką ir buvai užtildyti. Norit vienas kita paįžeidinėt, tai ne į social chat. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aš augu po truputi 😄 Bet dabar tu man pasakyk geriau kur parašyta jog negaliu su žmogum pajuokaut. Taprasme supraščiau jei žeminčiau prieš visą serverį, bet aš chatinau chate ir tenais buvo tik 4 žmonės, bet pats Gogito ne įisižaidė.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

prieš 5 minutes (-čių) , Juozapelis💙 parasė:

Aš augu po truputi 😄 Bet dabar tu man pasakyk geriau kur parašyta jog negaliu su žmogum pajuokaut. Taprasme supraščiau jei žeminčiau prieš visą serverį, bet aš chatinau chate ir tenais buvo tik 4 žmonės, bet pats Gogito ne įisižaidė.

Papildysiu.- Nes žino jog prikolinam ;D

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ziobaras    83

Jeigu "Kojniu plovėjas" jam įžeidimas, tai jis galvą tegul persišviečia, žaidėjai ne spawn'e taip rašė, daug žmonių nematė ir mutina. BAUSTI

• Confused 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
  • Create New...