Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Littlelea

Anketa į Bandomajį Prižiūrėtoją.

Rekomenduojami pranešimai

Littlelea    0
 1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Littlea
 2.  Jūsų vardas: Mindaugas
 3.  Kiek jums metų: Man yra 18 metų
 4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas žmogus, mėgstu žaisti Video Žaidimus iš kurių dydžiausia įspūdi paliko MineCraft, taip pat mėgstu keliauti po pasaulį, pamatyti naujų dalyku, trumpiau sakant, patinka tyrinėti.
 5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti naujiems žaidėjams apsiprasti bei pramokti įvairiausių dalykų kurie praverstu ilgalaikiui žaidimui šiame serveryje. Papildau: Padaryti serveri geresne vieta žaidėjams.
 6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Manau kiekvienas turi savo tikslą gyvenime, tačiau, jį reikia pasilikti sau, kadangi laimė mėgsta tyla. Apibendrintai, noriu nugyventi ilga, visko kupina gyvenima.
 7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Neturėčiau juo būti, aš taip negalvoju, tačiau jeigu nuspręsit, kad esu vertas šio posto, tikrai jo neatsisakysiu. Esu taktiškas, bei puikiai išmanau šią sritį (t.y Administracija), sugebu reaguoti tinkamai įvairiose situacijose, tačiau nevisada, visi strigstam.
 8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau viena iš ryškiausiu būtu tai, kad VISADA pagalba būtu prieinama tiem kam jos reikia, esu aktyvus, galiu būti dar aktyvesnis. 
 9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Bandomojo prižiūrėtojo paskirtis yra būti aktyviam, suteikti pagalbos žaidėjam /helpop, padėti įsibėgėti serveryje, sugalvoti įdomias veiklas, daug galiu parašyti, tačiau įdėja supratot 🙂
 10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Grįžęs į projekta praleidžiu bent po keturias valandas, tačiau su laiku aktyvumas tik kils. Skirti galiu, kad ir visą diena 🙂
 11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  Žaidimą MineCraft pradėjau žaisti nuo 2012 metų.
 12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  7 metai, pirma karta prisijungiau 2014 metais.
 13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai:  Daug pliusų negaliu parašyti apie save, nesu savimeila, tačiau esu užsibrežtas padaryti sau nurodyta tikslą žmogus, turiu didelią valia. Minusas tas, kad negaliu būti kaip kiti ir būti ramus dėl įvairių problemu.
 14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, ne tik su aukštesnio rango, bet ir su VISAIS žaidėjais.
 15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Taip, susipažinau.
 16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip, moku filmuoti su įvairiom programom.
 17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, moku ir galiu rašyti be gramatikos klaidų.
 18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: VIP - NAUJOKAS
 19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
 20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord: Frenzis#4789  -  Skype: mindule9

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...