Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Quano

Anketa į band. priž.

Rekomenduojami pranešimai

Quano    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Quano
  2.  Jūsų vardas: Kevinas
  3.  Kiek jums metų:  19
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Savęs neišaukštinantis jaunuolis, ieškantis papildomos veiklos Minecraft žaidime. Užsiimu programavimu, lankau boksą bei aktyviai dalyvauju Lietuvos šaulių sąjungoje. Trumpai tiek.

5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Tapus band. prižiūrėtoju. Prisidėti prie projekto vystymo, jo žinomumo gerinimo. Sukurti event’ą, kurio nėra matę Lietuvos projektuose žaidžiantys žaidėjai. Atsakyti bei pagelbėti visiems, kurie kreipiasi /helpop bei kt.

6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Išlaikyti savo mėgstamą darbą, dirbti jame ir toliau. Keliauti. Sportuoti, kol leidžia organizmas. Išmokti keletą naujų kalbų, kurių nesimokiau mokykloje. Šie tikslai yra pagrindiniai, jog jausčiausi palaimus.

7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Klausimas, į kurį atsakymą turi mano anketa. Viską sprendžiate jūs. Taip pat turėčiau paminėti, jog esu buvęs prižiūrėtoju užsienio projektuose, todėl gaudausi serverio komandose ir pačiame žaidime.

8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nauji event’ai. Pastaruosius metus žaidžiau užsienio projektuose, todėl esu matęs laabaai daug įvairių, nematytų Lietuvos projektuose, event’ų. Šie event’ai pastatomi redstone’o pagalba, nereikia kodavimo, todėl neapkrausiu savininko savo “idėjų” įgyvendinimu.

9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Nuimti galvos skausmą nuo prižiūrėtojų ir dirbti už juos, nes jie juk jau užsitarnavo savo rolę. Juokauju. Padėti serverio administracijai palaikyti bendrą tvarką. Atsakyti žaidėjams į jų rūpimus klausimus, padėti su iškilusiais nesklandumais.

10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Kadangi mokausi ir dirbu iš namų – galiu skirti apie 2-4 valandas per dieną. Savaitgaliais - žinoma daugiau.

11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Apie 8 metus.

12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jūsų projekte žaidžiau nuo 2015 iki 2019 metų ( su kitu slapyvardžiu ), pastaruosius metus praleidau užsienio projektuose.

13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: 

Pliusai:

1. Punktualus – viską atlieku iš karto, paskirtu laiku. T.y. jeigu man duota tam tikra pareiga, iki tam tikro laiko – aš ją atliksiu.

2. Sąžiningas.

3. Bendraujantis ir nuoširdus.

Minusai:

1. Yra impulsyvumo apraiškų – kartais sprendimus priimu ne visada apgalvotus, iš pirmos paskatos.

Tiek pliusų, tiek minusų yra ir daugiau, tačiau žaidimo atžvilgiu - šie aktualiausi.

14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Kaip ir gyvenime, taip ir žaidime – visi vienodi ir verti vienodos pagarbos. Išauklėtas šiuo klausimu 😊

15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, šios taisyklės perskaitytos ir įsisavintos.

16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip, esu išbandęs turbūt visas populiariausias ekrano filmavimo programėles ir pasilikęs ties Bandicam.

17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Manau, jog taip. Anketa tai atskleidžia.

18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Patyręs ( dabar gavau VIP )
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); Quano#3886  Jūsų Skype(Būtina!); Neturiu, jeigu patekčiau - susikurčiau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...