Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
JustChill

justchill į bandomuosius prižiurėtojus

Rekomenduojami pranešimai

JustChill    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: JustChill
  2.  Jūsų vardas: Pijus
  3.  Kiek jums metų: 19
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Gyvenu ne Lietuvoje, šiuo metu mokausi Norvegijoje, esu žmogus, kuris mėgsta praleisti laiką su kitais, turiu įvairiu hobiu vienas iš jų tai žaidimai, filmai, kitas tai sportas, šiuo metu kaip tik ir lankau tinklini, galiu net pasigirti, kad per varzybas teko paimti net 3 vietą. Esu draugiškas, padedantis, visada linksmas. Kartais nuobodžiaudamas mėgstu pasivaikščioti, ypač vakarais, praleisti laiką su draugais.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti viskuom, kuo tik galėsiu zaidejam, praleisti smagiai laiką ir užtikrinti tvarką.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šiuo metu tai baigti studijas, o toliau Dievas parodys mano kelius.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Tikrai neesu zmogus, kuris yra geresnis uz kitus, man dar reikia daug kur pasimokyti, bet visi juk ir tobulejam po truputį, nei karto neesu buvęs šiose pareigose, todėl noriu, kad man suteiktų šansą save realizuoti, tikrai turiu aktyvumo, motyvacijos.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: sunku pasakyti, viskas kaip ir yra tas ir yra gerai, nebent paįvairint veiklomis serverio rūtiną, konkursais, eventais.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Per bandomaji laikotarpy įrodyt, jog esi vertas šių pareigų, padėti žmonėm /helpop, suteikti jiems pagalbą, surengti veiklos, palaikyti tvarką.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Maždaug nuo 4-8h.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: nuo 2014 metų kažkur, su pertraukomis aišku 🙂.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: pradėjau žaisti nuo 2019 metų.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: ryžtingas, padedantis, atsakingas, neabėjingas. Minusai: tikrai sunku pasakyti juos, manau jeigu gausiu šansą juos ir pamatysite, nebent tai, kad esu kartais ne draugiškas, bet tik tai kai kuriem zmonem pasirodo.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: TAIP.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: TAIP
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: TAIP.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Turbut, kad taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: [ Naujokas ]. 
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord: JustChill#7808 , Skype: chill54841

Linkiu kitiems kandidatams sekmes!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
MrPukisLTU    4

Labai panašu į mano parašytą anketa :), esi nurašytas. ( Faktas jog žiūrėjai į mano anketa ir pildei ) :), galim neslėpt. 

Redaguota MrPukisLTU

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...