Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
MrPukisLTU

MrPukisLTU - Anketa į bandomuosius prižiūrėtojus.

Rekomenduojami pranešimai

MrPukisLTU    4
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: MrPukisLTU
  2.  Jūsų vardas: Arnas
  3.  Kiek jums metų: 23
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Gyvenu uostamiesčio krašte ( - t.y Klaipėdoje ), esu dirbantis žmogus, dirbu Amberton viešbutyje vadybininkų ( vyr . operatoriumi ) jeigu kam smalsu :). Turiu labai daug hobiu, pomėgiu. Vienas iš pomėgiu, hobiu yra sportas, sportuoju pora valandų į dieną ( gyme ). - Dažnai žaidžiu kompiuterinius žaidimus kaip fivem, minecraft, league of legends, taip... tai yra pomėgis 🙂. Didžiausias ir esminis dalykas visu gyvenime yra leidimas su savo draugėmis ( Poromis ) arba šeima... - Tai esu toks žmogus kuris negali gyvent be šeimos ir savo draugės. 23 metai nors ir atrodo daug, bet dar tik esu tobulėjanti asmenybė, tad daug visko semiuosi ir iš kitų. 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti absoliučiai visiems serverio žaidėjams ir taipogi.. Atgal sugrįžti į mylimas pareigas. Norisi užimti pareigas vėl iš naujo kurias kažkada buvau užsitarnavęs ( Prižiūrėtojas ). Noriu užsitarnauti pasitikėjimą iš visų serverio žaidėjų. 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Kilti kuo aukščiau ir nenuleisti ranku. Būti tobula asmenybė ir autoritetu kažkam kitam. 
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu jau buvęs šiuose pareigose žinau kaip pačios pareigos veikia, kokiam reikia būti būnant pareigose ir ką daryt jose. Turėčiau būti vien tik dėl to... Tai patirtis, o jos pas manęs yra per kraštus, manau ne vieną asmenį apžaisčiau su savo patirtimi. O komanda jog būti stipri reikia patirties, tad siūlau save. 
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Naujovių atnešt negalime nei vienas, kadangi neturime prisijungimo prie serverio duomenų 😄, kad serverį kažkaip pakeist. Bet komandos draugams ir savininkui galime siūlyt naujienas. - Tai viena iš naujienų kuria siūlyčiau būtu, renginių organizatorius, kurie organizuotų ypatingai didelio pobūdžio renginius kas kažkurį laiką. Pašalinčiau leidimus azartui 🙂 ( tai yra gėlytės ir pnš ) - kadangi tiesiog... nepilnamečiams tai yra paskatinimas žaisti. ( Nors ir serverio valiuta, tai neturi esmės ), po to prasideda gamble ir t.t 😄.  ( Pasiūlymas padaryti įdomių sistemų iš pinigų ( pvz; pvp iš 5.000 arenose ) ). 
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti tvarka serverio " Chat ", padėti visiems žaidėjams prašantiems pagalbos /msg, /helpop, prižiūrėti tvarka serveryje nuo kenkėjų ir piktnaudžiautoju esančiomis privilegijomis. Padėti ir savo komandos nariams, spręsti situacijas kartu su žaidėjais, padėti ginčams išsispręsti palaikyti komunikabilia ir draugiška platformą. 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nuo 4 iki 7 valandų per para, kadangi dirbi reikia ir tikrame gyvenime.  
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: nuo 2012 metų. - ( į dieną po 4-7 valandas ). 
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Danielio projekte jau esu nuo 2014 metų jeigu neklystų. Pareigose buvau 2017-2018m. ( Nuo 2019 esu padaręs didelė pertrauka - kariuomenė, universitetas ). 
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Didžiausi pliusai yra tokie jog esu pozityvus, ryžtingas, komunikabilus, linksmas, kantrus, kategoriškas, paslaugus, dosnus. Didžiausi charakterio minusai yra - juodo humoro mėgėjas ( mano manymų tai yra neigiamą savybė, kadangi gali įskaudinti asmenis, kažkaip juos paveikti ir t.t ), taipogi esu per daug emocingas ( Mano atžvilgiu tai irgi neigiamą savybė, kadangi emocijos dažnai išveda visus iš kelio, bet bijau 🙂, kad man taip gali atsitikti ). Apie save daugybės minusu neišvardinsiu tikrai, kadangi ( manau ) sutiksit su mano nuomonė, mes jų patys nepastebime, tad kas bendraus, bendrauja su manim, manau kiekvienas, kiekviename įžvelgiame ir pliusų ir minusų. :). 
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Mandagumas privalomas, taip. 
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip. 
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Žinoma.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: [ Naujokas ]. 
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord: Pukelis#7466 , Skype: live:72e7172411e59d33
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
MrPukisLTU    4
prieš 16 minutes (-čių) , cukrinuke parasė:

pagal nicka tai arba jam mama sita anketa parase arba jis rimtai kietas ziauriai

Nick'as buvo sugalvotas 2012 metais. Nepaleidžiu to kas man pažįstamą 🙂 todėl ir esu dar su šiuo nickname. 

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...