Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Semka

ANKETA Į SERVERIO BANDOMAJĮ PRIŽIŪRĖTOJĄ :)

Rekomenduojami pranešimai

Semka    1
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Semka
  2.  Jūsų vardas:  Kristupas
  3.  Kiek jums metų:  18
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu draugiškas žmogus , iš Klaipėdos rajono dauguma laisvalaiko praleidžiantis prie kompiuterio arba lauke su savais draugais. Užsiėmu kodavimu ties html , css , jss , java kalbomis.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  Smagiai pasibūti serveryje susirasti naujų pažinčių siekti tobulėjimo ties prižiūrėtojo pareigomis.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokykla , įstoti į Vilniaus universitetą ir mokintis I.T speacialybes.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Na tiesa sakant esu labai aktyvus , esu šaltų nervų mokantis elgtis prižiūrėtojo pareigomis :)
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Stengiuos įnešti visą savę kuo tik galėsiu padarysiu serverį kuo įdomesnį :)
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Stebėti serverio žaidėjus , nuo serverio kenkėjų , bei padėti apsiprasti naujokams ką tik prisijungūs į serverį.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  8-10h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  MineCraft žaidimą žaidžiu apie 8-9 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Projektę žaidžiau apie 5-7 wipe , su neilgomis pertraukomis.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai Esu draugiškas , lengvai galiu išsiaiškinti iškilusią problemą , esu šaltų nervū. Minusai kartais ne vietoj ir nelaiku supykstu..
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  Aš jau esu.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Esu perskaitęs , ir su visomis susipažinęs.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa Taip mokėsiu.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Na stengiuosi , bet kartais pasitaiko klaidų ;(
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  Naujokas
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); Semka#5953 Jūsų Skype(Būtina!); diru35

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Semka    1
prieš 3 minutes (-čių) , Nightss parasė:

žinomas šitas gan aktyvus geras pretendentas į band.prižiūrėtoją ❤️ +rep

Ačiū , Nightss ❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Semka    1
prieš 18 valandas (-ų) , Stonegrillo parasė:

Neaktyvus

Kaip suprasti neaktyvus , aš ir dar kaip aktyvus nežinau maišai kažką...

Redaguota Semka

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Semka    1
Prieš 1 valandą, Dovydas parasė:

atmetė haha

Tai , kad neatmetė 😄 viską susikalbėjau dabar esu 2 etape 😉 

HaHa

Redaguota Semka
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą