Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas

Rekomenduojami pranešimai

Armandazx    3
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Armandazx
  2.  Jūsų vardas: Armandas
  3.  Kiek jums metų: 18
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu paprastas, mėgstantis pažaist MC baxuriukas iš pajūrio, kalbus ir draugiškas kuris visada pasiruošes padėti betkokiais klausymais, nesvarbu ar prižiūrėtojas ar ne. Sugebantis prisitaikyti, pajuokauti, ir taip gerai praleisti laiką su draugais arba kitais serverio žaidėjais!
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Įnešti daugiau aktyvumo i prižiurėtojų būrį ! Suaktyvinti žmonių bendradarbiavima ir bendravimą tarpusavyje, taip pat niekada nepatinka matyt žmones kurie lieka nuskriausti po kitų žmonių apgavyščių. Tiesiog noriu inešti daugiau draugiškumo ir šypsenu į šį kubelių pasauly nes visi mes esame lygus.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime:  Kaip ir kiekvieno pilnamečio, ruoštis ateičiai. Susirasti gyvenamą vietą (atskirai nuo tėvų). Dirbti toliau stengtis kilti karjeros laiptais, nebijoti suklupti ir vėl atsikelti, visada bandyti ir niekada nesustoti.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes esu užsimotyvaves ir galintis logiškai mastyti žmogus, mėgstantis spręsti žmonių ginčus ir rasti bendrą kompromisą kuris visada yra, jai žmonės padeda jį surasti kalbantis ir bendraujant, o ne "stumiant" vienas ant kito.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Suaktyvinsiu serverio prižiūrėjima dar labiau! žmonės visada galės kreiptis betkada ir gauti atsakyma iš manes kai tik pamatysiu klausymą, taip pat paivarinti event'us manau ateityje kils idėju kokius event'u galima pridėti prie dabar esamų.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Padėti prižiūrėti tvarką serveryje, neleisti kitiem būt pranašesniems naudojant nelegalius MODS,CHEATS,CLIENTS kurie suteikia pranašuma vieniem už kitus. taip pat padėti serverio žaidėjams su įvariais klausymais.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 4-10h tikslaus laiko pasakyti tikrai negaliu, mano dienotvarkė yra labai laisva dėl to pas mane viskas keičias eksprontu.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7-8metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: apie 5-6WIPE dėl to žaidėjam galių padėti, kadangi turiu nemažą patirties bagaža žaidžiant šiame serveryje, dėl to manau i klausymus galėčiau atsakyt kuo išsamiau.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Esu linksmas, labai bendraujantis, mėgstantis padėti (ne tik serveryje bet ir realiame gyvenime) neskirstantis žmonių i grupes, turintis savo nuomone, bet mokantis primti ir kritiką, vėliau stengtis tobulinti save iš klaidų kurias darau pats ir žiūrėdamas į kitus. Esu ne sunkiai išprovokuojamas, bet šaltų nervų ir nežmoniškai didelės kantrybės pilnas žmogus. Suhebantis greitai primti sprendimus, apmastant pasekmes ir galymus to padarinius.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Su visais esu mandagus visada. Jai žmonės bendrauja su manimi pagarbiai, aš su žmonėmis elgiuosi pagarbiai taip pat.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip!
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Ne visada išeina, bet stengiuos.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); Armandas#5475 Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.e3052314b2c4b767

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...