Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
svajunas456

Atranka į band. prižiurėtojus

Rekomenduojami pranešimai

svajunas456    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: svajunas456
  2.  Jūsų vardas: Svajunas
  3.  Kiek jums metų: 14
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Aš visiškai niekuom nesiskiriu nuo kitų, bet turiu to ko kiti neturi, kiti paprastai sako, kad jie yra geriausi. Aš sakau  esu labai geras žmogus, jei reikia pagalbos, aš ja suteiksiu. Nes tie kurie sako jog esa geri dažniausia serveruose nebuna tokie geri.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Kilti i aukštumas ir plėsti serveri
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Siekti savo aukštumu.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip gal ir minėjau turiu to ko kiti neturi žmonėms labiau bus malonu žaisti kaip aš busiu nes suteiksiu pagalbos visada.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Dar nežinau bet jeigu pavyktu patekti prižadu parodyti dauk naujoviu.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Bandomasis žodis viska pasako turi klausyti aukštesnių ir prižiurėti nuo Cheateriu ir Chat Teršėju.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 7h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 2017-2018
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Pirma Karta isijunges ir žaides esu 2018 o taip tai visada isijungdavau šeip pasižiurėti kas naujo.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusas toks jog lengvai susilaikau Minusas jeigu pykstu reiškia ir bausiu labai stipriai.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais : Būtinai 
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Visada jas žinojau.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Stenksuos
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Vip[1diena]
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); šepetyz%3036 Skype Nenaudoju.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...