Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Stonegrillo

Forumo taisyklės

Rekomenduojami pranešimai

Stonegrillo    48

Pagrindinės forumo taisyklės, kurių turime laikytis

  1.  Privalote rodyti vienas kitam pagarbą, nesityčioti, nesikeikti, neviešinti vienas kito įvairių socialinių paskyrų ar kitaip pakenkti vienas kitam.
  2.  Temas kurti privaloma į tam skirtas turinį atitinkančias skiltis.
  3.  Temų pavadinimai turi atitikti temos turinį.
  4.  Draudžiama be reikalo komentuoti po kitų žaidėjų temomis ar kitaip teršti forumą bereikšmiais skelbimais (Vienas iš pavyzdžių: 🙂 😞 ir panašiai).
  5.  Draudžiama bet kokia reklama forume be savininko ar administratoriaus leidimo.
  6.  Privalote laikytis specifinių forumo skilčių taisyklių, kurias rasite skiltyse parašytose savininko ar administratoriaus temoje. Jei specifinių taisyklių nėra, privalu laikytis pagrindinių forumo taisyklių.
  7.  Draudžiama skelbti skiltyse ar šaukykloje, platinti arba bet kuriuo kitu būdu perduoti, bet kokį įžeidžiantį, šmeižtingą, nešvankų, pornografinį, neadekvatų, grasinantį, užgaulų, diskriminacinį ar teisės aktų reikalavimams prieštaraujantį turinį.
  8.  Draudžiama kurti beprasmes temas skiltyse, kurios nėra susijusios su projekto veikla ar šiaip rašinėtis beprasmiškai.

Pažeidę šias taisykles galite gauti įspėjimą, jums gali būti uždrausta rašyti į skiltis, šaukyklą, jūs galite būti užblokuotas laikinai arba visam laikui.

  • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
  • Create New...