Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Stipruolis789

Anketa į (Band.Prižiurėtojūs)

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Stipruolis789
  2.  Jūsų vardas:  Imantas
  3.  Kiek jums metų: 16
  4.  Trumpas aprašymas apie save:  Esu neįprastas žmogus, sportiškas, motyvuotas, disciplinuotas, darbštus žmogus, mėgstu kovinį sporta ir sportuoti salei 😄 Siekiu tikslų ten kur man sekasi ir patinka, sunkiai dirbu dėl tikslų ir visados tesiu pažadus, bei greitai mokausi iš klaidų.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Visu pirma pagerinti serverį, siekti aukštū pareigu, padėti žaidėjams, sutramdyti taisyklių pažeidėjus.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šiuo metu siekiu MMA karjeros pradžiai planuoju tapti Lietuvos čempionu, o paskui jei viskas gerai bus bandysiu jau į UFC (Ultimate Fighting Championship), o kitas tikslas tai būtu finansine neprikausomybė, mokinuosi užsikalt tiek pinigu, kad net užteks 9 gyvenimams.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  Noriu išbandyti kažka naujo visokias komandas, situacijas kaip ir žinau, bet jei suklysiu išmoksiu iš klaidos, ir neturiu ką žaist per PC kai viska baigiu 😄
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Visko ko tik galiu ir kas geriausia.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Gera, esu buvęs kaikuriose serveriose Adminas, prižiurėtojas, bet tuo metu man buvo 13 ar kiek metų.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Priklauso kokia diena jei treniruotės ar pnš tai 3-5h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  Su pertraukom 10 metų gal daugiau, nežinau tiksliai nepasakysiu gi ;D
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Normaliai gal 1-3 metus su pertraukom dauguma senu žaidėju bei prižiurėtoju mane atsimintu ;D
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai manau yra tokie: Motyvuotas, disciplinuotas, niekada nepasiduodu, darbštus, draugiškas, padedantis, o minusu kaip ir nėra.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Žinoma.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa:  Taip, kažkada siekiau Youtuberi'o karjeros ;D
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, nes vėl gryžau į mc po pertraukos.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); Hardcoalas#5619  Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.64fb530b1858030f, Imantoske793.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...