Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Gustelio

Gustelio į Bandomuosius Prižiurėtojus !

Rekomenduojami pranešimai

Gustelio    3
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Gustelio
  2.  Jūsų vardas: Gustas
  3.  Kiek jums metų: 21 ( 20 spalio - 22m )
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu pareigyngas , užsispyres ir besimokantis iš savo klaidų , megstu padėti žaidejam serveryje ir visada siekiu savo užsibrežtu tikslų.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  Padėti administracijoje bekuriant linksma ir teisynga aplinka projekte , beabejo stebėti ar nėra naudojamos palengvinančios programos.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dabartiniai tikslai yra sulaukti pavasario ir bandyti stoti i Lietuvos policijos mokykla , baigiau 9 mėn privalomaja tarnyba tai dabar sumasčiau išbandyti save Policijoje
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Esu buves bandomas prižiurėtojas prie Flonder13 ir esu buves Prižiurėtojas prie Wireless , per savo dvi kadencijas stengiausi padėti žaidejams ir bausti ,,Cheaterius"
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Linksma nuotaiką ir draugiškumą , o jeigu rimtai tai idėjos naujovėm ateina einant laikui ir stebint serveri.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Padėti žaidejam kilus bet kokiam klausimui , stebėti serverio pokalbiu lauka ir palaikyti tvarka , stebėti ar nera naudojamos palengvinančios programos.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Šiou metu tikrai daug ( visada pranešu jei dėl kokiu priežasčiu neprisijungčiau ) Pradejas dirbti kažkur tai maždaug nuo 17:00 arba 18:00.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Nuo 1.5.2 versijos
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Tikrai ilga laika , neatsimenu nuo kurios versijos pradėjau , buvo keli slapyvardžiai - Nick_Forever , GusTavo ir dabar Gustelio.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Esu griežtas , besilaikantis savo žodzio ir mėgstantis draugiškai pabendrauti.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Beabejo.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Donator , greitu metu busu Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Gustelio#2595
  • Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Gustelio    3
prieš 8 valandas (-ų) , Dovydas parasė:

Nu nežinau kažkaip, pirmą kartą matau aš čia tave, tai žinok - bus

O kas pats tamsta bus toksai ? 🤔

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
DableQ    1
prieš 48 minutes (-čių) , Gustelio parasė:

O kas pats tamsta bus toksai ? 🤔

Kažkoks randomas craft'o greičiausiai, visi ten tokie. Arba jį čia paskyrė Stonegrillo visas anketas įvertint. 🤔

Redaguota DableQ
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Gustelio    3
prieš 17 minutes (-čių) , DableQ parasė:

Kažkoks randomas craft'o greičiausiai, visi ten tokie. Arba jį čia paskyrė Stonegrillo visas anketas įvertint. 🤔

Greiciausiai 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
DableQ    1
prieš 20 minutes (-čių) , Gustelio parasė:

Nelabai panasu tada kad veteranas busi 🙂 

Tu su juo net nekalbėk, čia tas pats kaip su sieną. Tiesiog ignore'ink. 

Redaguota DableQ

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Stidda    2

Yo.. Dabar tik anketą pamačiau. Būsiu atviras, nežinau tavęs kaip žaidėjo serveryje, tad apie tai nieko daug ir nešnekėsiu, tačiau trumpai - persimetėm porą žodžių serveryje, pakalbėjom, pasijuokėm ir tuom viskas baigėsi, iš to galima būtų spręsti kad persona esi linksma, tad dabar scrollindamas forumą pamačiau ir anketą, sakau jau šimtas procentų būsi bombinę surašęs, kadangi kaip pats teigei esi šio serverio administracijos kėdėje jau sėdėjęs.

Kalbant apie anketą, yo.. Kaip iš tokio subrendusio ir amžiuje jau personažo tikėjausi žymiai daugiau, nežinau kodėl šitaip nuvertinai čia mus, ar anketą, bet galbūt galvojai, jog užteks šiek tiek papaišyt ir būsi ten kur nori..? Nežinau ką galvojai, bet vien paskaičius anketą iki 4-ojo klausimo užuodžiau klastą 😄 Parašei, jog mokaisi iš savo klaidų, bet tame pačiame sakinyje padarei dvi visiškai identiškas klaidas.. 😄 Nenoriu pasirodyti kaip gramatikos nacis kažkoks, bet tokių metų manau mažų mažiausiai vien iš praktikos turėtum skirti " I " nuo " Y " ir kaip kur jos vartojamos. Visa kita liuks, sėkmės siekiant tikslų tiek gyvenime tiek serveryję.

Ir jei užgavau nepyk labai, tai tik mano nuomonė, žinai, kad ne mano žodis čia lemiamas, sėkmės dar kart!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Gustelio    3
prieš 10 minutes (-čių) , Stidda parasė:

Yo.. Dabar tik anketą pamačiau. Būsiu atviras, nežinau tavęs kaip žaidėjo serveryje, tad apie tai nieko daug ir nešnekėsiu, tačiau trumpai - persimetėm porą žodžių serveryje, pakalbėjom, pasijuokėm ir tuom viskas baigėsi, iš to galima būtų spręsti kad persona esi linksma, tad dabar scrollindamas forumą pamačiau ir anketą, sakau jau šimtas procentų būsi bombinę surašęs, kadangi kaip pats teigei esi šio serverio administracijos kėdėje jau sėdėjęs.

Kalbant apie anketą, yo.. Kaip iš tokio subrendusio ir amžiuje jau personažo tikėjausi žymiai daugiau, nežinau kodėl šitaip nuvertinai čia mus, ar anketą, bet galbūt galvojai, jog užteks šiek tiek papaišyt ir būsi ten kur nori..? Nežinau ką galvojai, bet vien paskaičius anketą iki 4-ojo klausimo užuodžiau klastą 😄 Parašei, jog mokaisi iš savo klaidų, bet tame pačiame sakinyje padarei dvi visiškai identiškas klaidas.. 😄 Nenoriu pasirodyti kaip gramatikos nacis kažkoks, bet tokių metų manau mažų mažiausiai vien iš praktikos turėtum skirti " I " nuo " Y " ir kaip kur jos vartojamos. Visa kita liuks, sėkmės siekiant tikslų tiek gyvenime tiek serveryję.

Ir jei užgavau nepyk labai, tai tik mano nuomonė, žinai, kad ne mano žodis čia lemiamas, sėkmės dar kart!

Neuzgavai nebijok 😄 zinau kad su gramatika reikia padirbeti , ir tikrai nieko nenuvertinu 😄 as tiesiog nematau prasmes labai daug rasyti kazka , bandau visada trumpai , aiskiai ir suprantamai 🙂 Vistiek tai viesa erdve yra tai ir nesinori visiskai viska apie save pasakyti nuo a iki z

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...