Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
AurisFTW

Anketa į prižiurėtojus - AurisFTW

Rekomenduojami pranešimai

AurisFTW    1
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  AurisFTW
  2.  Jūsų vardas: Aurimas
  3.  Kiek jums metų: 19
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu paprastas žmogelis, ieškantis papildomos veiklos internete laisvom dienom po darbo, mėgstu dirbti komandoje, padėti žmonėms kai turiu galimybe ir kai suprantu situacija, visada stengiuos siekti geriausio, nesvarbu kokia tai srytis, vistiek dedu dideles pąstangas kad pasiekti tai ko noriu. Esu draugiškas, mėgstantis pajuokauti, bet kai reikia esu rimtas ir susikaupęs ties iškilusios problemos sprendimu. 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Noriu padėti dabartinias serverio prižiurėtojams laikyti tvarka, serveryje būsiu atviras, greit reguosiu kai iškils žaidėjui problema kuria žinau kad galėsiu padėti išspręsti. Esu matęs ne vieną kartą kaip dabartiniai prižiurėtojai nespėjai visiems padėti ir kiti žaidėjai lieka ignoruojami nes yra nepastebemi, todėl norėčiau pakeisti tokias situacijas ir padėti kuo greičiau, tiems žaidėjams kurie šaukiasi pagalbos, bet kartais yra praleidžiami.  
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Mano gyvenimo tikslas šiuo metu yra susitvarkyti visas sveikatos problemas ir atsistoti gyvenime ant savo koju.  
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Serveryje dirbsiu rimtai, stabiliai, tvarkysiuosi su bet kokia iškilusia problema taip kaip geriausiai sugebėsiu, padėsiu kiekvienam žaidėjui išspręsti jo/jos problemas.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Nuo pat pradžių neatsinešiu jokiu naujoviu, manau, kad viskas ateis su laiku, jei pavyks patekti, ir praleidus šiek tiek laiko su komandos nariais, šovus kokiam sumanymui,  būtinai pranešiu aukštesniom pareigom, ir tada nuspręsim ar sumanymas yra tai įmanoma ir realu.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Patikrinti išrinkta žaidėja ar sugebės atlikti visas prižiurėtojo pareigas be problemu. Šiame bandomajame laikotarpyje manau žaidėjas tuo pačiu yra stebimas ir vertinamas ar sugebės atlikti visas duotas pareigas teisingai.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Kadangi tenka dirbti pamainos laiku, tai kiekviena laisva diena, tai būtu kas dvi dienas, galiu skirti 6/9 valandas per dieną.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Greitai bus 11 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Esu žaidęs su daug skirtingu slapyvardžiu ir praėjęs daug pasikeitimu, bendrai pasakius beveik 2.5 metu, o gal ir daugiau, nenoriu labai klysti.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Minusai - Kartais galiu greit supykti žiurint pagal situacija. Pliusai - esu draugiškas, bendraujantis, mėgstantis pajuokauti ir per daug kalbantis asmuo, mėgstu būti buryje žmoniu su kuriais galiu gerai sutarti ir linksmai praleisti laika. Jei tik galėiu kuom padėt bėdoje visada padedu, stengiuos rast gerąją pusę sprendžiant sunkias problemas ar ginčus.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Mandagumas ir pagarba yra svarbiausi bruožai kai yra bendraujama su vyresniais asmenimis, net jei tai žaidimas, bendravimas visada turi išlikti mandagus.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Žinoma 
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Nesu pats geriausias lietuvių kalbos rašytojas ar gramatikos ekspertas, bet manau rašau pakankamai suprantamai ir tvarkingai.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord: Auriss#3007 Skype: kolkas neturiu, bet jeigu pateksiu būtinai susikursiu.
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...