Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Penchas

Anketa į band priz.

Rekomenduojami pranešimai

Penchas    1
 1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Penchas
 2.  Jūsų vardas: Orestas
 3.  Kiek jums metų: 16.
 4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu paprastas žmogus nelabai mėgstantis išsiskirti iš visuomenes, tačiau mėgstantis bendrauti ieškoti naujų pažinčių, kuris nuo pat mažens mėgsta internetinius, kompiuterinius žaidimus, mokantis pajuokauti bei suprasti žmones, mėgstu klausyti muzikos, pastovaus stilio neturiu vienu momentu klausausi vienos kitu momentu kitos. Mėgstu pajuokauti, tačiau ne visi juokeliai būna juokingi ( Ne visi esam tobuli ) kartais net nenorėdamas įžeisti tai padarau, žinoma supratęs savo klaidą atsiprašau asmens ir bandau tęsti bendravima.
 5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  Šiuo metu mano tikslai yra pasikeisti spawnerius, pastatyti kažkokio įdomesnio stilio chestroom'a, nusipirkti galimybiu hopperi. 
 6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šituo momentu aktualiausiai yra baigti 12 klasių 
 7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a  Manyčiau jog kodėl turėčiau juo tapti yra didžioji dalis iš mano pliusų, Kadangi turi gerą reakcija, bei greitai moku rašyti tai pravers kai žaidėjas praneš apie čyteri, galėsiu pasidaręs tinkamus įrodymus ji tinkamai nubausti, bei išgelbėti žaidėjui gyvybę ir dėl to nelabai turės galimybę nervuotis "prižiūrėtojai visiškai neaktyvūs kviečiau kad yra cyteris nei vienas iš jų nepadejo dėl to praradau savo paskutinius itemus" ir t.t tai tokiu būdu išvengtume neapykantos, pasipiktinimo žaidėjo atžvilgiui, kitą savybė kad ypač komunikabilus, mėgstantis bendrauti, neisiliejantis ant aplinkinių jeigu kažkas ne taip atsitiko realybėje, atsiduodantis darbui, mokantis nepasimesti sunkiuose situacijuose.
 8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Idejų kažkokių nelabai turiu, pamatau kažkokia žaidime klaida pranešu Stonui ir jis ją sutaiso manau jeigu tapčiau bandomuoju prižiurėtoju pastebėčiau ko maždaug jiems trūksta ir del to atsižvelgčiau ir parašyčiau Stonui
 9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis:  Prižiurėti serverį, bandyti kuo daugiau pagelbėti žaidėjams kuriems iškyla programas, mažinti neleistinų programų naudotojus serveryje, maloniai bendrauti su žaidėjais, prižiurėti tiek discorde kad nebūtų įžeidinėjimu "Trolių" kurie ateina ir rėkauja arba nesamones daro 
 10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Keliasdesimt minuciu ryte ( ziurint i nuotaika ir t.t) Bei po mokyklos keleta valandu. 
 11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  8 metus +-
 12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Ilgiau nei 3 metus, su pertraukom žinoma ( Radau labai liudnus video kaip filmavau šitam serveryje prieš tiek laiko )
 13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai:   Pliusai tokie Draugiskas, komunikabilus, mokantis dirbti individualiai bei komandiskai, padedantis, mokantis isklausyti,
 14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Visa laika buvau, ir nemanau jog man gavus Bandomajo prižiurėtojo postą bendravimas kažkaip pasikeis, nežadu pasikelti del to kad aš gavau tokį postą. Minusu kazkokiu kurie kenktu tapti band. prižiurėtojum tai nelabai turiu 😄
 15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Susipažinau.
 16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaTaip
 17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip
 18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: GoldVip
 19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
 20.  Jūsų Discord(Būtina!); gf#1337 Jūsų Skype(Būtina!); Qfary

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Stidda    2

Pirmą žvilgsnį užmetus į tavo anketą atrodai visiškas išsišokėlis ir kaip tik bandantis išsiskirti iš minios, atkreipti į save dėmesį. Anketa primarginta, prispalvinta, raižo akis. Tačiau čia tik toks įvaizdis susidaro vos atsivertus tavo anketą ir šiek tiek ją paskaičius, gal realybė ir kitokia. Minusiukas šiam kartui iš manęs, nieko asmeniško.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Penchas    1
On 2021-10-20 at 09:28, Stidda parasė:

Pirmą žvilgsnį užmetus į tavo anketą atrodai visiškas išsišokėlis ir kaip tik bandantis išsiskirti iš minios, atkreipti į save dėmesį. Anketa primarginta, prispalvinta, raižo akis. Tačiau čia tik toks įvaizdis susidaro vos atsivertus tavo anketą ir šiek tiek ją paskaičius, gal realybė ir kitokia. Minusiukas šiam kartui iš manęs, nieko asmeniško.

Dekui, uz nuomone, tačiau del spalvų buvo taip kadangi aš priprates daug pildyti per žaidimus ir dažniausiai reikalavimas yra Pakeisti Spalva, kad aiškiai matytusi kur yra pradžia ir kur pabaiga, tad tik del šitos priežasties buvo pakeisti, nenorėjau nei išsiskirti nieko, tačiau dar karta dėkui už nuomone:)

 • Like 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
solidas    0

Daug gramatinių klaidų. Akis degina šriftas ir uždėtos spalvos 😄 Jei rašai su lietuviškom raidėm tai ir rašyk, pats minėjai anketoj jog moki rašyt be gramatinių klaidų, tačiau anketoj to nesimato. Anketos pilnai neskaičiau, vien dėl to jog ji yra visiškai beprasmiška, norint gaut prižiūrėtojo statusą, be tam tikro tikslo. Čia yra tik mano nuomonė, atėjau į šį serverį po gan ilgo laiko, tad nesu susipažinęs su tavim:) tik tiek, sėkmės

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

×
×
 • Create New...