Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Stidda

Kandidatūra į prižiūrėtojus - Stidda.

Rekomenduojami pranešimai

Stidda    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Stidda.
  2.  Jūsų vardas: Matas.
  3.  Kiek jums metų: Mėnesio gale 20.
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Niekad apie save kalbėti daug nemokėjau ir nemoku iki šių dienų, bet tokie momentai priverčia. Esu paprastas žmogelis šiuo metu nieko neveikiantis, ieškantis veiklos internete, žaidimuose. Mėgstu vadovauti, visada kur tik galiu stengiuosi siekti maksimumo, ar tai būtų kažkas susijusio su realybe ar žaidimais nesvarbu, tačiau visur siekiu aukštumų, o tai automatiškai reiškia, jog esu ir užsispyręs, nes savo tikslą trūks, plyš pasieksiu. Mėgstu darbą komandoje, šiuo atvėju analizuojate mane kaip žaidimo personą, tad minecraft'as ir yra viena tų vietų kur komandoje dirbti yra tikrai šaunus jausmas. Be abejo esu humorą prijaučianti asmenybė, mėgstu pajuokauti kur reikia ir kur ne, esu žmogus kurį be galo sunku įžeisti, nes humora skirtą man pašiepti priimu kaip humorą, o ne kaip įžeidimą. 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Būsiu atviras. Serveryje kalnų griauti tikrai nesiruošiu, tiesiog noriu prisidėti prie komandos, jai padėti, padėti ne tik kaip galimas prižiūrėtojas, tačiau kaip papildoma galva vieniems ar kitiems sprendimams priimti. Kadangi žaidžiant serveryje kartais atrodo jog tie esami priežiūrėtojai gal ne visada spėja ir/ar neturi noro bendrauti su tam tikrais asmenimis. Esu ne kart matęs kaip akivaizdžiai mažesnio amžiaus žaidėjęs šaukėsi pagalbos ir buvo ignoruojamas, nes tai darė gal ne pačiu geriausiu būdų, tačiau būkime biedni, bet teisingi, ne visi yra linkę bendrauti su šio žaidimo jaunaja auditorija. Neįsižeiskit jei skaitot tie ką liečia šie mano žodžiai, nieko asmeniško.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Gyvenimo tikslas šiuo metu pas mane yra vienas ir vienintelis - išsigydyti sveikatos problemas iš išeiti tarnauti į kariuomene. Tėvynės labui!.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Šį klausimą sutikęs dažniausiai būnu griežtas, tad ir šiuo atvėju pasakysiu atvirai - tai sprendžiate Jūs, o ne aš. Tačiau iš mano perspektyvos nusimato stabilus, tvarkingas darbas serveryje, tvarkysiuosi su betkokia užduota užduotimi taip kaip sugebėsiu. Pradedant žaidėjų pagalbos šauksmais, baigiant vidiniais serverio klausimais.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Na, čia manau priklauso nuo aukštesnių rangų administracijos, tačiau konkrečių idėjų kartu neatsinešu, viskas manau su laiku, jei pavyks patekti ir šiek tiek pabuvojus komandos apsuptyje pamatysiu, jog vienam ar kitam sumanymui turiu galimybes būtinai tai pranešiu aukštesniems pareigose ir visi manau aptarsima ar tai realu. Tad šiuo metu kažkokių naujovių kaip ir neturiu, serveris kolkas ir taip kaip matome gyvnuoja, bei funkcionuoja.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Patiktinti išrinktą žaidimą ar jis/ji yra tinkami atlinkti pilnavertiškas prižiūrėtojo pareigas. Bandomuoju laikotarpiu išrinktasis yra stebimas atsakingų asmenų ir tuo pačiu manau vertinamas (?) Kadangi išrinktasis turi įrodyti, jog yra vertas prižiūrėti serverį bei jame žaidžiančius žaidėjus. 
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Keliuose ryte anksti, važiuoju į salę, pasportuoju, grįžtu ir galiu sėdėti prie kompiuterio, tad manau apie 5-8 valandas per dieną skriti galėčiau.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Greit sueis 10 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Stabiliai čia nežaidžiu jau kurį laiką, tačiau seniau yra tekę žaisti su kitu slapyvardžiu, buvau užsikabinęs ir toke net paslaugą kažkokią tai įsigijus "kapot" Tad bendroj sumoj net nežinau... 2 metai su pertraukomis.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Minusai: irzlus. Pliusai: pliurpalas - visada mėgau ir mėgstu bendrauti su žmonėmis, diskutuoti apie betką. Pozityvas - niekada žmonėms nekišu negatyvių dalykų į galva, esu didžiają dalį savo gyvenimo absoliutus pozityvas, užeina žinoma visiems, bet didžioji dalis yra pozityvas. Griežtas - ši savybė lyg ir pliusas lyg ir minusas, bet šį kart tebunie pliusas. Griežtumas pas mane yra ten kur jo reikia, tad jei žmogus jei pažeidė taisyklę ir turi būti baudžiama - bus baudžiamas, su manimi susitarti ir išvengti bausmės yra praktiškai neįmanoma. Komunikabilumas - pasigirsiu, esu labai komunikabilus žmogus, su manimi susiekti visur ir visada yra be galo lengva. Punktualumas - dar viena vieta kurioje galiu drąsiai girtis - nevėluoju!
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma. Mandagumas ir pagarba yra vienas didžiausių kriterijų kurių turėtų laikytis kiekvienas užimantis betkokias pareigas, nesvarbu ar tai žemiausio rango pagalbininkas, ar aukščiausio rango viršininkas - visi turėtų būtų mandagūs ir pagarbūs. Aš ne išimtis.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Žinoma.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Žinoma.
    1.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Na, nesu nei pats didžiausias lietuvininkas, nei gramatikos nacis, tačiau manau rašau pakankamai suprantamai ir tvarkingai.
  17.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas.
  18.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  19.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord - Kingas#5575 Skype - live:.cid.a3957034485d910f
  • Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ervinas    22

Čia jau skamba čiūvas kuris tikrai tikrai neturi ką veikt ir nori į prižiūrėtojus 

Dedu pliusa, bet ir duodu patirima. 

Kaip sakei jau ilgai šitam projekte buvai.. Pasistenk visus pažinti ir susidraugauti tikrai pravers

• Thanks 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Stidda    2
prieš 16 valandas (-ų) , Ervinas parasė:

Čia jau skamba čiūvas kuris tikrai tikrai neturi ką veikt ir nori į prižiūrėtojus 

Dedu pliusa, bet ir duodu patirima. 

Kaip sakei jau ilgai šitam projekte buvai.. Pasistenk visus pažinti ir susidraugauti tikrai pravers

Ačiū už patarimą.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...