Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
iEimuc

iEimuc i priž.

Rekomenduojami pranešimai

iEimuc    1
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  iEimuc.
  2.  Jūsų vardas:  Eimantas.
  3.  Kiek jums metų: Artėja 23.
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Mano vardas Eimantas, esu iš Klaipėdos. Taip man 23 metai jau greit ir žaidžiu minecraft. Žinoma turiu ir kuo užsiimti gyvenime, bet norisi sugrįžti ten kur smagu. Prisiminti senus gerus laikus. Praleisti juos nenuobodžiai.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  Kas nepamena galbūt bandyt priminti apie save šiektiek, bet ir pats matau jog senbuviu nebėra, todėl, tiesiog palaikyti optimizmą, padėti kitiems serverio tiek neserverio klausimais. Trumpiau tariant, suteikti pagalba.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Gyvenime turiu planu užsibrėžes ujuj , tai labiau asmeniška, bet jeigu kam idomu galėsiu pasipasakot.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  Jeigu ne aš o kas? Juokauju, nesakiau jog turiu būtent aš tapti juo, yra mačiau daug daugiau pretendentu, Tiesiog norisi kažko naujo, todėl bandau sugrįžti i senas vėžias.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Naujoviu, hmm, nežinau, bet žinau jog galiu padėti palaikyti švara, suteikti žaidėjams pagalbos klausimais, tiek žaidime ir visa kita.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Klausyti tai ka savo viršesni, padėti jiems, padėti savininkui, kitiems prižiūrėtojams , žaidėjams taip pat ir sau.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  Jeigu ne žmona, tai galėjau ilgiau bet manau ir taip ilgai skiriu laika , apie 5h min. 12-max gal , gal ilgiau nežinau. priklauso nuo jos nuotaikos 😄 . 
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  Bijau ir sumeluoti, labai ilgai, nuo tada kai dar kompiuterio neturėjau, ėjau i  biblioteka kad pažaist minecraft. Tai labai ilgai.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Kiek pamenu senokai taip pat čia, tik gal pats Stone manes irgi neprisimins, ankstesnis labaj senas nick buvo [Jarkfander] gal net forume likes dar acc yra nežinau. Bet turėjau pastoviai problemu su privilegiju pirkimais 😄 todėl vien iš to turėtu mane atsimint.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Bendraujantis, komunikabilus, pozityvus, mėgstantis padėti, pagelbėti, ir daug daugiau pasakot 😄  o kas iš minusu, tai galbūt greit supykstu jeigu mane kas labai erzina, bet manau pas dauguma šitas dalykas yra, bet tvarkaus su juo aš.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tikrai taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Tikrai taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programaBandicamm? taip. Lightshoot.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Plius minus taip 😄 .
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: [Naujokas]
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo jeigu neklystu.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!);  iEimuc#3701  Skype : Eimantasss3 .
  •  
  • Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...