Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
TheQuez_

Anketa į band.priž

Rekomenduojami pranešimai

TheQuez_    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: TheQuez_
  2.  Jūsų vardas: Džiugas
  3.  Kiek jums metų: 16
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Šis klausimas man visuomet būną sunkiausias ir nežinau ką apie parašyti tai Esu draugiškas, Komunikabilus, bei griežtas.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti dabartiniams prižiūrėtojams saugoti serveri nuo žaidėjų kurie kenkia serveriui ir laužo serverio taisykles.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Iš pradžių noriu pabaigti mokykla, paskui galvoju eiti į savanorius ir paskui bus matyt ką veiksiu toliau.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes prižiūrėtoju esu buvęs ne kartą tik ne šitame serveryje viskas sekėsi labai gerai tad manau tai pasiteisintu šitame serveryje.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Šeip įdėju dar neturiu bet manau su laiku jos pačios ateis.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti serveri nuo žaidėjų kurie kenkę serveriui, naudoja neleistinas programas, padėti serverio žaidėjams kuriems reikia pagalbos.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Dažniausiai prisijungiu kai grįžtu iš mokyklos ir žaidžiu apie 4-8h.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 5 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Šiaip šį serveri žaidžiu jau gan ilgai bet aš žaisdavau su senu nick, tai tiksliai nepasakysiu.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Kaip ir sakiau esu draugiškas, mėgstu bendrauti, mėgstu riziką, o blogos savybių nelabai turiu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip susipažinau.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip turiu ir moku jomis naudotis.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Rašyt moku bet sunkiai su sekas kableliais.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); TNZ#9981 Jūsų Skype(Būtina!); Šiuo metu neturiu bet greit susikursiu.
  •  
  •  

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...