Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
EmamboKasDaugiau

Vazoniukui ppk

Rekomenduojami pranešimai

Tavo vardas (nick) žaidime: Emambo
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Vazoniukas
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Už,tai ,kad atėjau į end pažudyti drakonus jis jį nukirto ,o kai egg pabiro tsg random nutelino pas kitą asmenį.
Irodymai (video, nuotrauka): 2021-09-20_16_22_17.thumb.png.313611fb62988fabed47eda21a2b49dc.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Karma    40

1. ne atėjai pažudyti, o tik man nužudžius drakoną pripuolei prie egg ir trukdei man ji pasiimt (žmogui kuris jį nužudė) 2. nesitaikstysiu su žmonėm kurie nededa pastangų ir mėgina tik pavogti kitų uždirbtus dalykus

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dabar, Chronius420 parasė:

1. ne atėjai pažudyti, o tik man nužudžius drakoną pripuolei prie egg ir trukdei man ji pasiimt (žmogui kuris jį nužudė) 2. nesitaikstysiu su žmonėm kurie nededa pastangų ir mėgina tik pavogti kitų uždirbtus dalykus

Siūlau pasikęlti lėšius nuo žemės atėjau ,kai tam drakonui jau buvo pusė hp drakonui atėjau pažudyt ir tu tsg random telini 😄 Vaflis

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Karma    40
Dabar, EmamboKasDaugiau parasė:

Siūlau pasikęlti lėšius nuo žemės atėjau ,kai tam drakonui jau buvo pusė hp drakonui atėjau pažudyt ir tu tsg random telini 😄 Vaflis

ištelinau tik tada kai nužudžiau drakoną ir tu jau taikeisi į egg 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Karma    40

Tai, nes norėjau pasiimti tu nebesvaik,kad čia tavo viskas 😄 Eik kitur durnelių ieškot 

kai pats nužudysi drakoną galėsi pasiimt 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Karma    40

Btw tau patiktų,kai tu ateini pažudyti drakoną ir kicką gauni prie kiaušinio?

gavai ne kicką, o teleportą į spawn, beje neturėčiau pretenzijų jei mėgindamas vogti būčiau išteleportuotas p.s šis atvejis ne pirmas ir jau praeitą wipe yra teke naudot tiek ir kitiem priž., bet žmonės po teleporto ar žodinio įspėjimo suprasdavo, kad vogti negalima 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 minutes (-čių) , Chronius420 parasė:

gavai ne kicką, o teleportą į spawn, beje neturėčiau pretenzijų jei mėgindamas vogti būčiau išteleportuotas p.s šis atvejis ne pirmas ir jau praeitą wipe yra teke naudot tiek ir kitiem priž., bet žmonės po teleporto ar žodinio įspėjimo suprasdavo, kad vogti negalima 🙂

Išvis parodyk taisyklę tu man kur parašyta,kad negalima paiimti ender egg kaiušinio nuo žemės ir parodyk dar kur prižiūrėtojams pasakyta,kad galima tp į spawną 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...