Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Gogito

Lempinis ppk

Rekomenduojami pranešimai

Edv1zs    9

Tai seni, nemūtink žmonių kai pats gauni tokią žinutę, gi neįžeidžiam tavęs.Pagalvok prieš rašydamas, nes jau taip už duxą sėdi tame crafte.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Gogito    24

visu pirma lieskit ant zemes as ne komuse 

visu antra man ne 14 tu mane izeidineji protiskai vadindamas vaiku 😄

is treicia (garuok toliau ta savo dvacki kol mama neateme modo) tai mane izeide

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7

tai seni, mane jusu "kidas" "vergas" ir t..t izeidzia. ir man dabar jumis dėl tokiu mutint dalyku? o tai kad tau 14 tai sakau ką aš žinau palei savo informacija 🙂 šokai man į atlapas pirmas, aš tau nieko stiprei nepasakiau. Ir viskas, jei tau tiek užtenka pasakyt, tai aš nežinau kas būna kai tave apreke kažkas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7
prieš 3 minutes (-čių) , Edv1zs parasė:

Tai seni, nemūtink žmonių kai pats gauni tokią žinutę, gi neįžeidžiam tavęs.Pagalvok prieš rašydamas, nes jau taip už duxą sėdi tame crafte.

va tavęs čia manau mažų mažiausiai reikia.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7

Dar nekalbu kai daskridau iki jūsų kaip kalbėt pradėjai su manim, čia visa knyga surašyčiau iš tiek kiek tu prišaudei man:D bet aš nemutinau tavęs, ot pasakei "daunas" ir viskas užmutinau, tai tu tesiog pajemiai random iš teksto nusiscreeninai chatus, ir ppk iš jų parašei 😄. Nu tai ką žinau. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45

Aš nesuprantu jūs tą bandomaji čia taip skriaust bandot? aš kiek įžeidžiu kiek keikiuos nė 1 ppk dėl to, ar man dėl to reikėtu susimastyti, kad ateis didelė banga papeikimu ant manęs, ar čia tik bandomuosius?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7
Dabar, Ziobaras parasė:

Aš nesuprantu jūs tą bandomaji čia taip skriaust bandot? aš kiek įžeidžiu kiek keikiuos nė 1 ppk dėl to, ar man dėl to reikėtu susimastyti, kad ateis didelė banga papeikimu ant manęs, ar čia tik bandomuosius?

Žiobarai, čia viskas tik ant manęs suplanuota nes su juodaodžiu buvau ankščiau susidėjas ir tiek 😄 dabar va apsikrauna žmones dėl to, tai nesikišk lai rašo tos savo ppk.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7
Dabar, Gogito parasė:

tai tu man proff numesk kai as tave izedineju 

tai seni aš nesiscreeninau kai maža mergaite visko, kad tik papeikima ant bandomojo parašyt ::DDDDD aš ss padariau tik toj vietoi kur mane daunu išvadinai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7

Išprovokavau? 

1. Aš tokiu kaip tu per diena koki 30 turiu

2.Pradėjai pirmas neskaitant to kad dabar parašei man ppk:D

3. Niekas tau nieko nesake 🙂 daskridau ir iškarto: Ko nori lempa? mauk Na*ui 🙂 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7
prieš 11 minutes (-čių) , Gogito parasė:

as pasakiau ko nori bet ne sakiau mauk nx 😄

bet siaip jo taves niekas ten nelauke:)

Aš negaliu tik telinits 🙂 pas žmoniu be /v aš galiu ateit jeigu daskridau ir panašei 😉 ir nesimazink kad nesiuntei manęs. Džiaukis kad ss nepasidariau. Pagailo man.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7

aš tau dar privalau kažka atsakyt? btw dbr pažiek ką pats rašai o man papeikimus šaudai:DDD nu tai vpš nelogiškai elgės, krč norėsi pabazarint parašysi į dc ten pachatinsim, aš nežadu po ppk ginčiotis su tvm

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@Lempinis o tu 12 meti gali atsakyti uz savo veiksmus ar verkslensi kaip merga ir ale ginsies kad viskas suplanuota ant taves kaip kokio mergiote. ... priisimk kalte priziuretojas ... :DDD beje dabar ir as tave taip vadinsiu serve gausiu mute bus ir ppk + priedas sitas ss kaip tu bendrauji su kitais taip ir su tavimi 12 meti :))) 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...