Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Zappukas

lempai

Rekomenduojami pranešimai

Zappukas    36

Tavo vardas (nick) žaidime: Zappukas
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Lempinis
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: spam'ą
Irodymai (video, nuotrauka): PSX_20210826_012539.jpg.611207fbd7e9dcaee8ee388161ef983f.jpg

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Lempinis    7

Oj zapai, beviltiškos tavo pastangos, dar tolabiau kad su photoshopu, taigi matos kad iškirpai tas vietas kai bv išėjas afk ir kai parėjau iš afk 😉 aš tokiom nesamonem neužsijėmu. Tesiog parodai savo žema lygi puldamas ant jaunesniu 🙂. Nors pats esi jau pilnametis bet smegenu NULIS. Labos nakties tau. Ir btw gražiai karpai screenshotus.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ac1d7    15
prieš 2 minutes (-čių) , Zappukas parasė:

koks tau dar photoshopas ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kažinau man atrodo kaip photoshop'as ir plius taip net nebuvo tai neįsivaizduoju iškur tu čia trauki toki.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7

Naudojas esu aš šitą programa. Kalbu apie iškirptus afk ir nebe afk tekstus 🙂 

Jei galvoji kad taip graudžiai atrodydamas su savo sukurtais random įrodymais man kaip nors pakeksi, sekmės. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Lempinis    7

Tesiog beviltiškas bandymas šokt ant vieno prižiurėtojo ties ta mintim kad jis silpniausias psihologiškai, ne baxurai. kita kart kai stengsites, kosmuso nedarykit, kai serve 80 žaidėju ir pas jumis visus turi laikstyt dar to labiau kai nuo pat penktadienio nebuvai net valandai on. Dabar pagalvokit logiškai, ar verta tiek stengtis, karpyt ir karpyt, poto ppk rašyt ir kita diena pamatyt kad papeikimas atmestas, tema užrakinta 🙂 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Macho    3
prieš 2 minutes (-čių) , Lempinis parasė:

Tesiog beviltiškas bandymas šokt ant vieno prižiurėtojo ties ta mintim kad jis silpniausias psihologiškai, ne baxurai. kita kart kai stengsites, kosmuso nedarykit, kai serve 80 žaidėju ir pas jumis visus turi laikstyt dar to labiau kai nuo pat penktadienio nebuvai net valandai on. Dabar pagalvokit logiškai, ar verta tiek stengtis, karpyt ir karpyt, poto ppk rašyt ir kita diena pamatyt kad papeikimas atmestas, tema užrakinta 🙂 

Žinai, jei nespėji pas visų lakstyt ir kažkas nepatinka, tiesiog band. prižiūrėtojas ne tau skirtas 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Zappukas    36
prieš 8 minutes (-čių) , Lempinis parasė:

čia tipo tu kentas nes buvai vienintelis prisijungęs, kai buvo 80 žaidėjų? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Macho    3
prieš 3 minutes (-čių) , Lempinis parasė:

kalbant apie tai tarp tiek zaidėju pabuves tapačia diena išeitum iš bandomuju.

Nebesivelsiu aš su tokiais į ginčus. 

Nepamatęs - nesakyk. Manau turiu tikrai stipresnius nervus, ir tikrai turiu katrybės.

Redaguota Macho
  • Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...