Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ExudusFan69

Ziobaro Papeikimas

Rekomenduojami pranešimai

ExudusFan69    10

Tavo vardas (nick) žaidime: ExudusFan69
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: As snekejau discorde su vienum zmogu vardu Vazoniukas. Ziobaras atejas į discord pradėjo stumti ant manęs. Kiek zinau kad priziuretojas neturėtu taip elgtis ir turetu but ismestas is priziuretoju iskart.
Irodymai (video, nuotrauka): 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ziobaras    45

O taip kaip mielą, ka man dabar Milka nupirkt? Aš esu serverio prižiūrėtojas, o craft'o discord'o prižiūrėtoja aišku nuiimkit kam man jis 😄 Kad ir kuom discord'as susijas su pačiu minecraft serveriu tai aš nežinau išsimiegok geriausias palinkėjimas tau šiandien manau 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ziobaras parasė:

O taip kaip mielą, ka man dabar Milka nupirkt? Aš esu serverio prižiūrėtojas, o craft'o discord'o prižiūrėtoja aišku nuiimkit kam man jis 😄 Kad ir kuom discord'as susijas su pačiu minecraft serveriu tai aš nežinau išsimiegok geriausias palinkėjimas tau šiandien manau 😄

Matai tavo elgsys atitinka visur. Jei discorde toks, reiskias ir serveryje toks pat esi.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
Dabar, ExudusFan69 parasė:

Matai tavo elgsys atitinka visur. Jei discorde toks, reiskias ir serveryje toks pat esi.

Serveryje aš atlieku savo pareigas, o discord'e man visiškai neįdomu kas ten aš nepildžiau į discord'o prižiūrėtojus, o į serverio 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ziobaras parasė:

Serveryje aš atlieku savo pareigas, o discord'e man visiškai neįdomu kas ten aš nepildžiau į discord'o prižiūrėtojus, o į serverio 😄

Matai jei discorde elgesys toks tavo. Reiskias serveryje irgi kaip man tu ten sakei, "Nebeverk". Izulumas koks

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ugnė    44

Tuščiai stengiesi, nieko nepasieksi proto bokšte. Juokini visą serverį. Matau, kad filmuoja mano mėgstamiausias žaidėjas Vac_, eik paprašyk geriau, kad toliau viešintų kitų privačią informaciją ir nešvaistyk čia laiko, verksni.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
prieš 13 minutes (-čių) , Ugnė parasė:

Tuščiai stengiesi, nieko nepasieksi proto bokšte. Juokini visą serverį. Matau, kad filmuoja mano mėgstamiausias žaidėjas Vac_, eik paprašyk geriau, kad toliau viešintų kitų privačią informaciją ir nešvaistyk čia laiko, verksni.

As jo neprasau. Jis tai daro savo noru. Sakiau kad neviesintu bet jam pxj tai... Nutrauki tema kk. Girdejau nebeturi draugu, duhinti pradejo tave visi.

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ugnė    44

Gal tu nustok rašyti, nes jau tikrai graudu darosi. Duhina mane, dar to negirdėjau. Gal sumaišei su savimi? Atsimerk, esi graudus verksnys.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@Ugnė kas tau yra? Nesveika biški? Palauk tu tik ne prižiūrėtoją? Tai ką čia rasineji? @Ziobaras žiūriu mandras vaikeliuk. Atvaryk pas manęs į darba bent išdrįsk pora žodžių pasakyt erelį blyn. Beje už tokį nagluma turi būti įspėjimas arba išmetimas.  Tuoj pat. Nes DC susijas su serveriu. Gali neatmazinti. Kaip sakant pats sau duobę iškasei brangūs draugeli 😄 ačiu kad prisipažinai kad elgeisi kaip debilas . Ir nepagarbiai su kitais zmonem. Ką prižiūrėtojas turėtų rodyti pagarbą ir kt. ::Dd 

• Like 1
  • Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ugnė    44
prieš 7 valandas (-ų) , D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ugnė kas tau yra? Nesveika biški? Palauk tu tik ne prižiūrėtoją? Tai ką čia rasineji? @Ziobaras žiūriu mandras vaikeliuk. Atvaryk pas manęs į darba bent išdrįsk pora žodžių pasakyt erelį blyn. Beje už tokį nagluma turi būti įspėjimas arba išmetimas.  Tuoj pat. Nes DC susijas su serveriu. Gali neatmazinti. Kaip sakant pats sau duobę iškasei brangūs draugeli 😄 ačiu kad prisipažinai kad elgeisi kaip debilas . Ir nepagarbiai su kitais zmonem. Ką prižiūrėtojas turėtų rodyti pagarbą ir kt. ::Dd 

Jo, aš esu nesveika, nors ne esmė, kad tas žmogus, kurio yra įrašas, filmuoja kitų žmonių pokalbius ir viešina privačią informaciją. Rašau savo nuomonę, nes jau nusibodot su savo nesibaigiančiais cirkais su kuriais nieko nepasieksit. Sunku tai suprasti? Nebesilankyk geriau tam forume.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
prieš 9 valandas (-ų) , D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

Apsilankyt darbe sakai, pixeliu herojus būsi? Perskaityk ką parašei ir pamastyk.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
prieš 44 minutes (-čių) , D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ziobaras oo kiek taisyklių pažeidi :Dddd pipec 😄 įžeidinėji kitus žaidėjus dar balsų dar čia beveik 😄

O ne atsiprašau širdingai, geriau jūs nerašinėkit čia, o eikit zajavus rašyt kartu su flex'u ar kaip ten grasinot, kad discord'e įžeidinėjom

Redaguota Ziobaras

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
prieš 37 minutes (-čių) , D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ziobaras matosi kad Martis išviso nesugeba vyr admin būti kai darot ką norit tiek ir kendall 😄 isnagleja ką norit ta darot geriau gyvenimą susirastumet 😄

Vo čia tai patarimas gyvenima susirast, tau irgi to pačio palinkėsiu, kad susirastum gyvenima ir pamirštum šita foruma ačiū tikėkimes išpildysi.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@Ziobaras supranti kad dabar durniskai pasakei? Aš dirbantis žmogau :Ddd as gyvenimą tai turiu čia tu nieko nedarai tik PC 😄 ir naglu per leida veidini nors gyvenime esi niekas. Nes tu nedirbi ir net nežinai kas yra darbas 100% iš tėvų pinigų gyvenantis ;D vat tau ir tiesa gali net ir nesiginčiti nevykėlis esi būsi nebe nevykėlis kada sugebėsi kažką gyvenime gero padaryti o dabar matau prieš akis tik merga tik su kiausais tarp kojų 😉

• Like 1
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...