Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ExudusFan69

Marcio Papekimas

Rekomenduojami pranešimai

@Ziobaras seni gal tu proto neknisk? 😄 scematica? Tu rmt? Žiūriu Martis pamiršo keika. Pati Karklė ir jis ir jūs visi 100% naudojat ta suda nes jie apie ji man ir pasakė Karklė buvo siūlus pabandyti ir pabandžiau bet ir to ji mane mokino tai ką apie tai pasakysi? Tipo meluoju? Paklausk jos ji jeigu sakys ne viskas aišku kad meluoja .. o dabar ne achujelink ir logus tiek litos tiek jo patikrink ožys grinas blyn mazveikis turi patikra daryti abejų logu ne vieno. Ir kalbėdamas live kad ne fake duomenų logu.... Vsio... 

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ac1d7    15

Dark ghost'ai prčm čia žiobarui logus tikrinti ? aš sakiau patikrinsiu ir tikrai užtektu litos logu, nes jei jis tai paraše tai vistiek pas abu bus.:)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
Prieš 1 valandą, D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶ parasė:

@Ac1d7 tam kad nesumastytumet gudrauti abejų:)) o kodėl ne? Kažką slepi?

Turiu Edga tau viena pasiūlyma slysk tu iš šito projekto neužteko per Flexo forumo acc parašinėt, tai dą ie per savo čia ale aš buvęs vyr adminas viską žinau, nors puse ką tu čia prirašęs nebeegzistuoja, 20+ metų, bet protas nedaugiau 13-likos.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...