Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ExudusFan69

Marcio Papekimas

Rekomenduojami pranešimai

ExudusFan69    10

Tavo vardas (nick) žaidime: ExudusFan69
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Martis
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Martis savanoriskai is /ah, iseme mano elytra. Palei ziobara as ja pavogiau is litos. Istikruju Lita seniau dave elytra o a jai trident ir sakiau jei prarasiu pasilik trident ji sutiko. Skraidydamas palaginau ir iskridau i pvp ir man nuzude dinasfe. Tada jis ta elytra pradave Litai uz 5k. O as elytra snd laimejau is loterijos. Reikejo pinigu tai bandziau parduoti imesdamas i /ah. Bet martis iseme. Kaip kitoje nuotraukoje matote, kad Ziobaras sako, kad pateiks logus. Ir dar izuliai isake man nebeverkti. Nemanau, kad priziuretojo elgesys normalus.
Irodymai (video, nuotrauka): unknown.png

image.thumb.png.1e6c7bfb72a9f36e64de20ca75f473e8.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ziobaras    45
prieš 3 minutes (-čių) , ExudusFan69 parasė:

Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Martis savanoriskai is /ah, iseme mano elytra. Palei ziobara as ja pavogiau is litos. Istikruju Lita seniau dave elytra o a jai trident ir sakiau jei prarasiu pasilik trident ji sutiko. Skraidydamas palaginau ir iskridau i pvp ir man nuzude dinasfe. Tada jis ta elytra pradave Litai uz 5k. O as elytra snd laimejau is loterijos. Reikejo pinigu tai bandziau parduoti imesdamas i /ah. Bet martis iseme. Kaip kitoje nuotraukoje matote, kad Ziobaras sako, kad pateiks logus. Ir dar izuliai isake man nebeverkti. Nemanau, kad priziuretojo elgesys normalus.

O taip brangusis, aš kaltas įžuliai elgiuosi su apgavikais, ir kurie apgaudinėja visus žaidėjus ir primeta naglais, o tave baust taspats, kas nieko, nes nueini paverki ir atbanina.

Redaguota Ziobaras

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
prieš 1 minute , Ziobaras parasė:

O taip brangusis, aš kaltas įžuliai elgiuosi su apgavikais, ir kurie apgaudinėja visus žaidėjus ir primeta naglais.

Dabar irodyk man, kad kazka apgavau. Jei neirodai prasau nerasyti nesamoniu tada

Redaguota ExudusFan69

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Zappukas    36
prieš 2 minutes (-čių) , ExudusFan69 parasė:

Maziau zinosi, geriau miegosi. Tu priziuretojas, kad rasai i ppk? Nekisk nosies kur tau nereik

kas tu man toks, kad aiškintum, ištrink tą minekraftą ir nebekankink kompo

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ac1d7    15

Kiek aš žinau buvo susitarimas toks, kad tau lita paskolino 100k ir dave elytra ir tu jai sakei, kad gražinsi ir jai davei trident kaip užstata. Bet kažkaip apie pinigus savo papeikime net nepaminėjai tai apie ką eina kalba, kad neapgavai?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ac1d7 parasė:

Kiek aš žinau buvo susitarimas toks, kad tau lita paskolino 100k ir dave elytra ir tu jai sakei, kad gražinsi ir jai davei trident kaip užstata. Bet kažkaip apie pinigus savo papeikime net nepaminėjai tai apie ką eina kalba, kad neapgavai?

Visu pirma. Ji man dave 100k free nes as paprasiau ir nesakiau kad grazinsiu. O eltros uzstatas buvo trident

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
prieš 6 minutes (-čių) , ExudusFan69 parasė:

Dabar irodyk man, kad kazka apgavau. Jei neirodai prasau nerasyti nesamoniu tada

Paskaityk pats ką parašei, paprašei, kad įrodyt, kad tu apgaudinėji žaidėjus aš tau įrodžiau, kad apgavai ir apvogei žaidėją.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ziobaras parasė:

Paskaityk pats ką parašei, paprašei, kad įrodyt, kad tu apgaudinėji žaidėjus aš tau įrodžiau, kad apgavai ir apvogei žaidėją.

Ir kada tai buvo? Jei nezinojai ne ta tema einam. Tu pazeidi taisykles dabar budamas priziuretoju. Jei yra suskurtas papeikimas ta tema ir reikia eiti

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
Dabar, ExudusFan69 parasė:

@Stonegrillo Prašau pagaliau pasišnekėk su savo nevykėliai prižiurėtojais. Pažiurėk ką jie išdirbinėja

Neįsižeisk, kad parašysiu šitaip, bet nevykęs tai čia tik tu, nes nesugebi serveri sąžiningai užsidirbti, bet vietoj to bandai scamint žaidėjus.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
prieš 1 minute , ExudusFan69 parasė:

Ir kada tai buvo? Jei nezinojai ne ta tema einam. Tu pazeidi taisykles dabar budamas priziuretoju. Jei yra suskurtas papeikimas ta tema ir reikia eiti

Kur aš taisykles pažeidžiau?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ziobaras parasė:

Neįsižeisk, kad parašysiu šitaip, bet nevykęs tai čia tik tu, nes nesugebi serveri sąžiningai užsidirbti, bet vietoj to bandai scamint žaidėjus.

Man logus prasau

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ziobaras parasė:

Kur aš taisykles pažeidžiau?

Kai yra sukurtas papeikimas riekia eiti ta tema kur yra aprasyta. Gal man parasyti buvusiam vyr priziuretojui, kad geriau tokiam kaip tu paaiskintu? Nes matau nesupranti ir esi nevertas priziuretojo

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45

Kai yra sukurtas papeikimas riekia eiti ta tema kur yra aprasyta. Gal man parasyti buvusiam vyr priziuretojui, kad geriau tokiam kaip tu paaiskintu? Nes matau nesupranti ir esi nevertas priziuretojo

Tai pažiūrėk ar tave priims į prižiūrėtojus pabandyk užpildyti, o tam buvusiam kuriam (EdgaProBuilder) kur su schematica viską statė? Ar Stonui liepsi ar kaip ten sakei discord'e? Kad tu jam kaip vadovas čia tavo servas ir panašiai, kad tavęs jis bijo ir pnš?

Redaguota Ziobaras

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
Dabar, Ziobaras parasė:

Tai pažiūrėk ar tave priims į prižiūrėtojus pabandyk užpildyti, o tam buvusiam kuriam (EdgaProBuilder) kur su schematica viską statė?

As nepildziau ir nepildysiu, nes neapsimoka. Kas su schematika satate  tu tai istraukei is rymkos? Aisku kad is jos. Jis nenaudojo tos schematkos. Db paskayk tai ir megazoomas schematikas naudoja? ;D pagalvok kazkoki kita atmaza

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ac1d7    15

Tu sava tuo buvusiu vyr prižiurėtoju gali nebenusišnekėti? Neveltui jis buves ir pabendraves biški su juo pamačiau delko buves, nes net nenusimano apie ką šneka svarbu, kad tik kažką pasakyt skirtingo, nei mes tai gali net nekišti jo išvis čia, nes man jau juokinga darosi kai tu jį pamini čia, kur jis yra išvis ne į tema prie šito papeikimo.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    45
Dabar, ExudusFan69 parasė:

As nepildziau ir nepildysiu, nes neapsimoka. Kas su schematika satate  tu tai istraukei is rymkos? Aisku kad is jos. Jis nenaudojo tos schematkos. Db paskayk tai ir megazoomas schematikas naudoja? ;D pagalvok kazkoki kita atmaza

MegaZoom'as pats parodė savo schematic'as man discord'e žmogau apie ką mes kalbam viskas iš kažkur kopijuota arba pačio statyta tą pripažinsiu, o daug Edgos buildu kuriuos jis statė craft'e radom internete visiškai iš užseniečių..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    10
prieš 1 minute , Ac1d7 parasė:

Tu sava tuo buvusiu vyr prižiurėtoju gali nebenusišnekėti? Neveltui jis buves ir pabendraves biški su juo pamačiau delko buves, nes net nenusimano apie ką šneka svarbu, kad tik kažką pasakyt skirtingo, nei mes tai gali net nekišti jo išvis čia, nes man jau juokinga darosi kai tu jį pamini čia, kur jis yra išvis ne į tema prie šito papeikimo.

Gerai zek db, o kai ziobaras nukrypsta nuo temos visalaik visiems pxj. O kai as jau nukrypau biski nuo temos jau litanke pradedi rasyt. Tu sitam papeikime paminetas? Ne tai iseini 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ac1d7    15

Supranti man vienodai šviečia, kad aš nepaminėtas šitame papeikime, bet man nesunku praeiti pro litos logus ir jai rasiu įrodymus tai ka tada darysim? Man negaila truputi prie tų logų pasedėt, bet aš nemanau, kad tu išvis pasikeitei. Bet tu pats pagalvok ar geriau prisipažinti ar geriau, kad įrodys kad tu rašei kad gražinsi tuos pinigus ? Tikslei atsimeni ka butent rašei tada kai jinai tau juos dave? Nes kažkaip nemanau, kad visiškai atsimeni, tu visalaik darai, kad tik tu pasipelnytum kažkaip, ir aišku žinojai, kad lita ss nedarys tai db pagalvojai drasei gali nusimazinti, ir nieko negražinti.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ugnė    44
prieš 46 minutes (-čių) , ExudusFan69 parasė:

Gali tu leavint? Užpisai visus.

• Like 5

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke