Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Projekto pagrindinis tikslas - suburti draugišką, aktyvią „Minecraft“ žaidėjų bendruomenę vienoje vietoje! Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su bosais požemiuose, klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
D̶A̶R̶K̶G̶H̶O̶S̶T̶

Papeikimas prižiūretojui

Rekomenduojami pranešimai

Tavo vardas (nick) žaidime: DarkGhost

Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Martis ziobaras

Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: hm nesupratau jūsų logikos.  Tai jeigu jo brolis rašė nesąmones tai tipo ir jam ban už ačiū? Jūs vobshe durni ar juokaujat? Pagal taisykles turėtų IP ban nebūt dedamas nes žaidėjas žaidžia su broliu turėtų dedami būti ban. Kad nepakenkti kitam brolui. Kuris yra nekaltas. Jis to nedarė. Tai 1 dalykas 2 dalykas. Kokio velnio rakini tema kai nesąmonė parasei??? Kuroj vietoj ten tema užrakinama to negali būti.ir 3 dalykas. Matau prižiūrėtojai nedirba o linksminasi va kodėl serverija nebūna eventu naujų ar kažkokių naujovių normaliu nes jūs nieko nedarote. Bet čia nėr labai dar blogai tiesiog šiaip sakau. 

Irodymai (video, nuotrauka): 

Screenshot_2021-08-16-09-37-36-014_com.android.chrome.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ponas @Ziobaras pagal viską banas buvo dėtas @Zappukas free. Nes jo brolis rašė o ne jis. Tai mesk įrodymus jeigu turi kad jie abudu. Pagal viską turėtum nuimti IP ban ir uždėti ban tiesiog. Nes žaidėjas nekaltas nukentėjo arba tą darai arba papeikimas priimtas všio....

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas
×
×
  • Create New...