Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ExudusFan69

Papeikimas Priziuretoju

Rekomenduojami pranešimai

ExudusFan69    7

Tavo vardas (nick) žaidime: ExudusFan69
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras, Martis, Kendalll
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Prižiurėtojai mane kaltina be proofs, kad Auri apgriefinau aš. Atėje į mano resą pasiema mano visus daiktus kuriuos pats užsidirbau. Prižiurėtojai labai mandrūs, kad jie nepaliečiami. Mano, kad martis juos apginsi šioje padėtyje. Bet gi einam prie temos. Man S54 account pass buvo duotas. proofs numesiu. Ir kazkas nulaužė tą acc snd. Bet  gi pl pl jei ciuvelis duoda password ir paskui gauna grieff kad pamirso ismesti is res tai cia jau jo kalte ir priziuretojai nieko negalti padėti. Gi man tokia pat situacija viena kartą buvo. Gal prašau numesti proofs. 🙂
Irodymai (video, nuotrauka): 

Čia kaip rese landžioja pro chestus mano.unknown.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proofs, kad davė slaptažodį

unknown.png?width=889&height=503

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Irgi kokios čia apgaulės?

image.thumb.png.9c3c25004ee89b73b1bfb56deeece522.png 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
ExudusFan69    7
prieš 1 minute , martis parasė:

unbano nebus kad ir prisipazinai kad vogi is kitu zmoniu tuo tema ir baigesi

Niekas nesibaigia kol; unban nebus, kai is manes kazka nupisa niekas nenukencia bet kai as kazka padarau as nukeciu? pyzda serverio logika marti tau reikia grysti i2 klase kad geriau pradetu mastyti. Kai maziau gersi gal ir geriau pradesi mastyti

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
martis    27
prieš 2 minutes (-čių) , ExudusFan69 parasė:

Niekas nesibaigia kol; unban nebus, kai is manes kazka nupisa niekas nenukencia bet kai as kazka padarau as nukeciu? pyzda serverio logika marti tau reikia grysti i2 klase kad geriau pradetu mastyti. Kai maziau gersi gal ir geriau pradesi mastyti

nu jai tavo 2 kalses logika taip veikia tai tarkim nei as cia ruosiuosi ginciotis nei unbanint taves tuo tema ir baikta ir daugiau to nekartosiu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@martis praeitą tema užrakinai mačiau. Bet užrakinai dėl ko? Dėl to kad apsiginti? Žiūrėk pasakysiu tau faktą. Jis rašė apie tą res ir ktt. Priėmei kaip už prisipažinimą . Bet tai ne prisipažinimas. Pats prisimeni kaip buvau vyr admin ir mokinau tave ir kitus. Tada wireless buvo. Buvo tada tie įvykiai o tu jos prikiši dabar  tarsi dabar jie vyko. Jis pasakojo apie seną įvykį. Proto bokšte. PC dar turiu man rodos screenshoot tos įvykius. Taip kad nepisk proto. Prisipažink kad klydot. Šitą įvykį esu pats išnagrinėjas daugiau nes man jis rašė. Ir jūs tikrai suklydot. 1000% ir danka ji atbanino dabar. Nes jūs suklydot. Vat ir viskas. Visiem turėtų. Viskas aiškiai būti. Kad jūs nemokat ir nesuprantat kokį velnią darot. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...