Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ExudusFan69

Ziobaro, marcio, kendal Papeikimai

Rekomenduojami pranešimai

ExudusFan69    7

Tavo vardas (nick) žaidime: ExudusFan69
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras, Martis, Kendalll
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Prižiurėtojai mane kaltina be proofs, kad Auri apgriefinau aš. Atėje į mano resą pasiema mano visus daiktus kuriuos pats užsidirbau. Prižiurėtojai labai mandrūs, kad jie nepaliečiami. Mano, kad martis juos apginsi šioje padėtyje. Bet gi einam prie temos. Man S54 account pass buvo duotas. proofs numesiu. Ir kazkas nulaužė tą acc snd. Bet  gi pl pl jei ciuvelis duoda password ir paskui gauna grieff kad pamirso ismesti is res tai cia jau jo kalte ir priziuretojai nieko negalti padėti. Gi man tokia pat situacija viena kartą buvo. Gal prašau numesti proofs. 🙂
Irodymai (video, nuotrauka): 

Čia kaip rese landžioja pro chestus mano.unknown.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proofs, kad davė slaptažodį

unknown.png?width=889&height=503

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Irgi kokios čia apgaulės?

image.thumb.png.9c3c25004ee89b73b1bfb56deeece522.png 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Chronius420    37
prieš 1 minute , ExudusFan69 parasė:

Tavo vardas (nick) žaidime: ExudusFan69
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras, Martis, Kendalll
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Prižiurėtojai mane kaltina be proofs, kad Auri apgriefinau aš. Atėje į mano resą pasiema mano visus daiktus kuriuos pats užsidirbau. Prižiurėtojai labai mandrūs, kad jie nepaliečiami. Mano, kad martis juos apginsi šioje padėtyje. Bet gi einam prie temos. Man S54 account pass buvo duotas. proofs numesiu. Ir kazkas nulaužė tą acc snd. Bet  gi pl pl jei ciuvelis duoda password ir paskui gauna grieff kad pamirso ismesti is res tai cia jau jo kalte ir priziuretojai nieko negalti padėti. Gi man tokia pat situacija viena kartą buvo. Gal prašau numesti proofs. 🙂
Irodymai (video, nuotrauka): 

Čia kaip rese landžioja pro chestus mano.unknown.png

Proofs, kad davė slaptažodį

unknown.png?width=889&height=503

Irgi kokios čia apgaulės?

image.thumb.png.9c3c25004ee89b73b1bfb56deeece522.png 

1. tai tu flexai esi duxas

2. visiem poxui tavo papeikimai

3. pas tave buvo aurio pervadintu itemu kurie dingo butent tada

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    7
prieš 1 minute , Chronius420 parasė:

1. tai tu flexai esi duxas

2. visiem poxui tavo papeikimai

3. pas tave buvo aurio pervadintu itemu kurie dingo butent tada

tu supranti aš tiesiog snd ieskodamas resus juos radau tai nereiskia kad as esu vagis maugli

Redaguota ExudusFan69

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    42

O taip brangusis, esi išbanintas, už apgaules, kodėl, kai tik atėjom pradėjai mėtyt itemus į lavą? Ir kodėl 32 dinge shulkeriai iš žaidėjo "Auris" rasti pas tave chestuose, dar užvadinti "Auris"? Aišku, kai degini itemus turiu video, ir, kad shulkerius radau turiu štai prašom video :  https://streamable.com/c1w27t

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Chronius420    37
Dabar, ExudusFan69 parasė:

tu supranti aš tiesiog snd ieskodamas resus juos radau tai nereiskia kad as esu vagi maugli

nebegydyk, nes nieko neužgydysi, pats nupisai tuos item (100% duodu ip sutaps tuo metu) + tas acc nenulaužtas, o tu nupises viską tiesiog atidavei acc random žmogui, kad pasislėpt, bet deja tavo skubėjimas parduoti hoppus tave patį išdavė 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    7
prieš 1 minute , Ziobaras parasė:

O taip brangusis, esi išbanintas, už apgaules, kodėl, kai tik atėjom pradėjai mėtyt itemus į lavą? Ir kodėl 32 dinge shulkeriai iš žaidėjo "Auris" rasti pas tave chestuose, dar užvadinti "Auris"? Aišku, kai degini itemus turiu video, ir, kad shulkerius radau turiu štai prašom video :  https://streamable.com/c1w27t

Aj, kad aš deginau savo daiktus nereiški, kad tai jo. Aš deginau tik dėl to kad nepaimtumet mano daiktu, jei as neturiu savo daiktu tai niekas negaus. O hoperius Shulkerius kur apie visi sneka radau chestus be reso ir pasiemiau. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Chronius420    37

Aj, kad aš deginau savo daiktus nereiški, kad tai jo. Aš deginau tik dėl to kad nepaimtumet mano daiktu, jei as neturiu savo daiktu tai niekas negaus. O hoperius Shulkerius kur apie visi sneka radau chestus be reso ir pasiemiau. 

gerai pisk naxui iš to servo flexai, tu visiškai nereikalingas čia, tai sakau kaip žmogus kuris žino tave ne pirmą wipe ir nuo pat pirmos minutės serve nuomonė buvo tokia jog dėl mc itemų net motiną apipistum 😄 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    7
Dabar, Chronius420 parasė:

gerai pisk naxui iš to servo flexai, tu visiškai nereikalingas čia, tai sakau kaip žmogus kuris žino tave ne pirmą wipe ir nuo pat pirmos minutės serve nuomonė buvo tokia jog dėl mc itemų net motiną apipistum 😄 

Chroniau geriau raminkis vaikeli kol gali nes paskui verksi kad interneto nebeturi

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Chronius420    37

Chroniau geriau raminkis vaikeli kol gali nes paskui verksi kad interneto nebeturi

thats what 16kinis said, pisk per tą intika, atgal gausi dvigubai 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    7

@Ziobaras žinai ką, pxj aš tai viska padariau nupisau shulkerius hopperius, bet gi čia jų kalė jie man atidave acc ir pamirso ismesti is reso. ir fsio tam pasaka pabaigta atbaninkit db ir fsio. Nes man taip irgi buvo apgriefini 40m nupiso ir ka priziuretojai padare tai nk nes mano kalte buvo kad neismeciau is reos to zmogaus fsio?

• Haha 1
  • Sad 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
martis    27

@Ziobaras žinai ką, pxj aš tai viska padariau nupisau shulkerius hopperius, bet gi čia jų kalė jie man atidave acc ir pamirso ismesti is reso. ir fsio tam pasaka pabaigta atbaninkit db ir fsio. Nes man taip irgi buvo apgriefini 40m nupiso ir ka priziuretojai padare tai nk nes mano kalte buvo kad neismeciau is reos to zmogaus fsio?

40 lemu kai prisibugines buvai ir stone tsg atkirto 😄

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
martis    27
prieš 4 minutes (-čių) , ExudusFan69 parasė:

ai kaip man anonimais grasinsi ? 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    7
prieš 1 minute , martis parasė:

40 lemu kai prisibugines buvai ir stone tsg atkirto 😄

40 lemu seto verte kai 400 max setu turejau kai wire dar zaisdavo. paskui po 1 wipe duppinimas prasidejo teliukai

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
martis    27

40 lemu seto verte kai 400 max setu turejau kai wire dar zaisdavo. paskui po 1 wipe duppinimas prasidejo teliukai

teliukas gal dar sakysi kad duperis esi :DDD

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
martis    27

tu vps kaušas geriau patylek

ir ka tu man padarys vel anonimus ar ka ten tokius uzsiundinsi  ar kaip vieno zmogaus kazka paviesinsi😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
ExudusFan69    7
Dabar, martis parasė:

teliukas gal dar sakysi kad duperis esi :DDD

Zmogau kai res tp w ar kazkoks resas pelkej buvo turejau 400 max setu ir paskui EnderLTU tsg nupiso juos ir verte 40m buvo ir prasiau wire pagalbos o jis sako as kaltas kad neismeciau is res tai db ju cia klate 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...