Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
f1ly

lojalumas į Band.Priž

Rekomenduojami pranešimai

f1ly    0

Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: lojalumas, bet forume nickas f1ly.
 Jūsų vardas: Vaidas
 Kiek jums metų: 15
 Trumpas aprašymas apie save: Sveiki esu Vaidis, esu draugiškas patikimas, geranoriškas paprastas padedantis, komandiškas, išsamus, komūnikabilus, bendraujantis, ramus,  laisvalaikių mėgstu daryti savo neapdarytus darbus eiti į lauka su draugais, praleisti gerai laika, namuose mėgstu pažaisti savo mėgstančius žaidimus, pakalbėti su draugais, esu dar pakolkas moksleivis mokinuosi gan neprastai esu labai linksmas žmogus, betkoki liudna žmogu galėčiau pralinksminti, esu geraširdis mėgstu daryti gerus darbus padėti žmonėm savo tėvam, močiutei esu mandagus žmogus toks gan dažnai susijaudinantis dėl savo padarytu veiksmų myliu kiekviena šios žemės gyventoja esu motyvuotas žmogus bei motyvuojantis kitus užvedantis ant kelio laisvalaikiu mėgstu žaisti futbola, tinklini bei piešti nes esu kurybinga asmenybė visalaik bandau išvengti bereikšmių konfliktu, su visais sutarti gražiai. 
 Kokie jūsų tikslai serveryje: Padėti serveriui augti, ji prižiūrėti nuo kenkėju, kadangi tikrai mėgstu atlikti tokias pareigas kaip tramdyti tuos čyterius, tai manau bandysiu iš visu savo jėgu padėti, kad nečytintu/neterštu mūsų chato, padėti naujokams juos supažinti su serverių, būti aktyviam bandysiu bei stebesiu jog nei vienas nečytintu, kadangi matau
 Kokie jūsų tikslai gyvenime: pabaigti mokykla įstoti kažkur dirbti, išsilaikyti teises, susirasti mergina gauti darba bei likusi gyvenima gyventi laimingai ir džiauksmingai, su daug įvykiu mano širdyje, yra idėja užaugus nuvažiuoti į kita šalį su savo mergina ir vaikais ir tikrai labai fainiai ir gražiai praleisti laika.
 Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes padėčiau serveriui plėstis, palaikyčiau tvarka tiek del čyteriu tiek dėl chato teršėjų, bandyčiau padėti naujokams kuriems tikrai reiktu pagalbos, padėti tiek administracijai ir visam serveriui kad jis būtų kuo tobulesnis kadangi mėgstu tvarka tai mėgstu ir kitur daryti tvarka, kadangi esu kurybingas galėčiau galbut kažkuo padėti savininkams gal galvoti idėjas.
 Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  aktyvuma, čyteriu mažinima chat teršėjų padėsiu naujokams, ir administracijai, busiu aktyvus, draugiškas gaudantis čyterius ir norėdamas išsiaiškinti bet kokia smulkmena stebėsiu žaidėjus kaip žaidžia, pasisiulysiu padėti jei reikės.
 Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: mažinti čyterius, bei chat teršėjus padėti serverio žaidėjams palaikyti tvarka kai nėra kitų prižiūrėtoju padėti komandai bei bandyti buti kuo tobulesniam prižiūrėtojui, taip pat prižiurėti foruma bei discord'a, sutarti su visais naujokais ir žaidėjais, nesikeikti, su visais bendrauti draugiškai atsakyti į žaidėju klausimus jiems padėti bei visalaik jei paprašo pagalbos atsakyti ir padėti.
 Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 4h
 Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 5 metus.
 Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: ivairiais acc gal 2 metus tiksliai nepasakysiu.
 Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai jog nesusinervoju, turiu geležinius nervus, esu draugiškas, komūnikabilus, padedantis, išsamus, patikimas, šiltas žmogus, ramus , kurybingas o - kad esu nekantrus 
 Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Žinoma, visalaik.
 Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  taip susipažinau.
 Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: taip mokėsiu
 Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: taip moku.
 Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, kadangi gavau legalia paskyra slapyvardis pasikeitė todėl tenka iš naujo žaisti.
 Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
 Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord: Vaidis#8904 Skype - neturiu atsisiusiu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
f1ly    0
prieš 10 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Didelis -, Nelaiko nervų, trugdo prižiūrėtojus veltui, o pats eina į prižiūrėtojus + nesiskaito su žaidėjais normaliai + amžius lyg ir bėda.

Kurioje vietoje nelaikau nervu, kurioje vietoje trugdau prižiūrėtojus + kur aš nesiskaitau su žaidėjais normaliai kai jiems kaip tik padedu kažka maišai čia 🙂 + ne amžiuje esmė o kaip jis dirbs tapes prižiūrėtojų yra ir vaikų bet jie bent dirbt prižiūrėtoju geriau už 16-17 moka:)

Redaguota f1ly

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    42
Dabar, f1ly parasė:

Kurioje vietoje nelaikau nervu, kurioje vietoje trugdau prižiūrėtojus + kur aš nesiskaitau su žaidėjais normaliai kai jiems kaip tik padedu kažka maišai čia 🙂

Lipinėji ant prižiūrėtoju galvų trugdai jiem gaudyt čyterius, tuo metu, kai pasakiau, kad filmuot negaliu savo agresija išreiškias ir discord'e ir žaidime, kai aiškiai pasakiau priežastį kodėl negaliu filmuot ir panašiai, kiek girdėjau ir skūst mane ėjai, nors priežastis pateikta.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
f1ly    0
prieš 32 minutes (-čių) , Ziobaras parasė:

Lipinėji ant prižiūrėtoju galvų trugdai jiem gaudyt čyterius, tuo metu, kai pasakiau, kad filmuot negaliu savo agresija išreiškias ir discord'e ir žaidime, kai aiškiai pasakiau priežastį kodėl negaliu filmuot ir panašiai, kiek girdėjau ir skūst mane ėjai, nors priežastis pateikta.

ehh, tai yra pasikarsciavimas nes aš nuoširdžiai nemėgstu čyterių ir noriu kad kai žmonės eina pvp eitu taisyklingai o aš tokios galimybės kaip nubausti neturiu, o skust ėjau nes ale neatlieki savo pareigų gerai supratau negalėjai filmuot, bet mane tai supykdė o ant galvų lipu tai kai pasako ir nulipu + tau įrodymu reikia kad aš su žaidėjais bendrauju gerai ir kaip tik jiems padedu o jie mane nužudo?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...