Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Ei27

Ei27 Anketa į Band-Prižiurėtoją

Rekomenduojami pranešimai

Ei27    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Ei27
  2.  Jūsų vardas: Lukas
  3.  Kiek jums metų: 14
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Aš esu iš Lietuvos-Alytaus, esu buvęs mcslime serverį prižiurėtoju tai norėčiau pabūti šitame serveryje band-prižiurėtoju.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Kad visi žaidėjei būtų laimingi ir kad nenutiktų blogų situacijų kaip- Cheatinimas.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Būti labai geras prižiurėtojas.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes galiu padėti kitiems žaidėjams, nes visada aktyvus būnų.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Jokių
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Saugoti serverio žaidėjus nuo cheatinimo arba scamų.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 6 valandas
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 9 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Prieš savaitę prisijungiau, bet seniau žaisdavau šitame serveryje, nes turėdavau daugiau laiko.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai-esu mandagus, protingas, sąžiningas. Minusai- Galiu kartais susinervuoti .
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, to ir siekiu būdamas Band-Prižiurėtoju.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip moku, bet retkarčiais padarau klaidų.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Kolkas Naujokas, nes pradėjau uždirbti pinigus su Kaktusų ferma. 
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discordas: Ei27#7777   Skype: lukastamulionis2007

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ervinas    16
On 2021-06-18 at 20:19, Ei27 parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Ei27
  2.  Jūsų vardas: Lukas
  3.  Kiek jums metų: 14
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Aš esu iš Lietuvos-Alytaus, esu buvęs mcslime serverį prižiurėtoju tai norėčiau pabūti šitame serveryje band-prižiurėtoju.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Kad visi žaidėjei būtų laimingi ir kad nenutiktų blogų situacijų kaip- Cheatinimas.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Būti labai geras prižiurėtojas.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes galiu padėti kitiems žaidėjams, nes visada aktyvus būnų.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Jokių
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Saugoti serverio žaidėjus nuo cheatinimo arba scamų.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 6 valandas
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 9 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Prieš savaitę prisijungiau, bet seniau žaisdavau šitame serveryje, nes turėdavau daugiau laiko.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai-esu mandagus, protingas, sąžiningas. Minusai- Galiu kartais susinervuoti .
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, to ir siekiu būdamas Band-Prižiurėtoju.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip moku, bet retkarčiais padarau klaidų.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Kolkas Naujokas, nes pradėjau uždirbti pinigus su Kaktusų ferma. 
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discordas: Ei27#7777   Skype: lukastamulionis2007

Toks įvaizdis, kad tau 10

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...