Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
MantelisPro

Anketa į band.priž MantelisPro

Rekomenduojami pranešimai

MantelisPro    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: MantelisPro
  2.  Jūsų vardas: Mantas
  3.  Kiek jums metų:14
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Aš esu paprastas žmogus kaip ir visi kitį. Man patinka žaisti mc, važinetis keturačių,Žiūrėt filmus ir dar daugiau. laisvalaikių aš susitinkū su draugais arba žaidžiu pc visa diena.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Norių padėti,ir saugoti serverį  Būtų faina ji saugotį  nuo grieferiu ir hackeriu
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Turėti gražia, darnia šeima,baigti mokykla. ir veliau turėti savo mėgstama darba, taip pat noriu numestį biškį svorio, atsikratyt sveikatos problemu. Kad nugyvenčiau linksma ir gera gyvenimą!
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kad apsaugoti serverį nuo grieferiu ir hackerių, kad būtų malonų žaistį normaliem žmonėm be cheatų
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Gal pagražinčiau spawna, patarčiau pluginų.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Gaudyti cheaterius, prižiūrėt serveri tvarkingai, prižiūrėti chat.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Tarp 7-9 h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Maždaug 4 metus
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jau senai gal 1 metus, ankščiau dar žaidžiau ant XcQvB kol pamiršau pass ir negalėjau atgaut
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: Sąžiningas,tvarkingas,draugiškas ir dar daug gerų savybių tik negalių jų išvardint. ,minusai nelabai aš turių
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip būsiu mandagus, ir visada būvau mandagus
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa:Taip gal ir mokėsiu jeigu reik bet dažniausia tai filmuoju su OBS studios
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Mokų per pusė
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: VIP
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); Discord:𝕄𝕒𝕗𝕚𝕛𝕠𝕫𝕒#8208 Skype:live:.cid.a7aca1238793a3fb
  •  

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...