Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
salwuhaa

salwuhaa į priž.

Rekomenduojami pranešimai

salwuhaa    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  salwuhaa
  2.  Jūsų vardas: Salvijus
  3.  Kiek jums metų: 16
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Tai sveiki, esu vardu Salvijus, man 16 metų, esu iš mažo miestelio pavadinimu Akmenė, čia lankau gimnazija, po kol kas esu 9-toje klasėje, tad neturiu jokių egzaminų ar kitų atsiskaitymų, todėl galiu, daug laisvo laiko skirti žaidimams, ką ir darau. Šnekant apie patį mane, tai esu, draugiškas, drąsus, bendraujantis, kantrus bei ramus. Visa laika išlieku nešališkas, tad problemų, dėl pasitikėjimo, neturėtų būti.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Serveryje, mano tikslas, tai, susibendrauti su kuo daugiau žmonių, pažinti juos, bei gal net ir susitikti realybėje :)
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Apie tai dar rimtai negalvoju, bet, po mokyklos, norėčiau savanoriauti, po to, stoti į kolegiją, ir kažką sieti su informacinėmis technologijomis, nes manau, tai mūsų ateitis.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip ir minėjau aprašyme, jog esu nešališkas ir kantrus. Tokių manau ir tereikia prižiūrėtojuose, jog nebūtų vieniems kažkokių tai nors nuolaidžiavimų ar atleidimų, visiems taikyčiau tokias pat bausmes.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Na, serveryje, jau žaidžiu kažkur savaite, po tiek laiko, negaliu pasakyt, ką aš įnešiu, dar nesu tiek susipažinęs su serverio sistema, jog galėčiau, kažką patarti. Su prižiūrėtojo pareigomis, greičiau įsivažiuočiau į žaidimą, gal net ir su žaidėjų pagalba, o tada ir galėčiau pateikinėti mintis, ko reikia šiam serveriui, ir ko trūksta iki tobulumo. 
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Tai, prižiūrėti pokalbių langą, padėti naujokams bei kitiems serverio žaidėjams, bei gaudyti žaidėjus, kurie naudoja palengvintas programas.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Dabar prisijungiu, pažaidžiu kokias 2 valandas ir atsijungiu, gavus pareigas, manau galėčiau skirti dvigubai arba gal net ir trigubai daugiau laiko serveriui.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Patį minecraftą žaidžiu nuo 2012 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Uh, projektą pradėjau žaisti 2018 metais, jei dabar neklystu, tada žaidžiau slapyvardžiu LucidPro, buvau dar 13-kos metų, dar mažas vaikinukas, daugelis žaidėjų buvo susidarė bloga nuomone apie mane, bet kaip ir minėjau, buvau dar mažas. 2019 metais(lyg ir, gal ir seniau), užėmiau prižiūrėtojo pareigas, kuriuose prabuvau 2 mėnesius, manau darbą atlikau nuostabiai, bet buvau nušalintas, už nežinia ką. Daug metų praėjo, aš pasikeičiau :)
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai tai būtų - esu nešališkas, bei bendraujantis. Minusai - supykęs, būnu neprognozuojamas.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Ir taip aišku, jog taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Taip, persiskaičiau viską.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, mokėsiu.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, moku.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); belekastumiu#4794 Jūsų Skype(Būtina!);  Skype'o loginus pamiršęs esu, bet jeigu reikės, susikursiu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...