Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Machoo

Band.Priž.

Rekomenduojami pranešimai

Machoo    0
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Machoo
  2.  Jūsų vardas: Nikita
  3.  Kiek jums metų:14 Liepos 4 bus 15.
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Na kagi esu tikrai draugiškas, mėgstantis pajuokauti, paplepėti, bei esu mandagus su visais serverio žaidėjais. Na smulkiau apie mane tai užsiminejau futbolu apie 4metus. Dabar daugiau laiko praleidžiu prie kompiuterio, vaizdinų žaidimų.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Tai manau jog sužinoti kažko naujo, susirasti draugu.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Tai pabaigti mokslus stoti į univerke.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Žaidžiu ši projekta jau gana nemažai laiko nemažai ko sužinojau ir Bandomajame prižiurėtojo poste manau turi būti patyres žmogus, o tai esu aš.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Tai daugiau eventu visokiu nauju veiklų ir t.t.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiurėti serverio tvarka, gaudyti čyterius, suteikti pagalba žaidėjams kuriems jos reikia.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 5-6 valandas į diena manau ramiai.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Jau apie 5 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 1 Metus
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Na nelabai galiu pasakyti apie save - ir +, bet jeigu trumpai sakant + Tai tikrai galiu susišnekėti ir greitai susirasti bendra kalba su žaidėju, o - tai nelabai galiu pasakyti..
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tikrai taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, bet čia kitas acc, nes geresnis nick'as.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); Macho❤#1384 Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.7dd19e378edb517c
  •  

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Dilanas    0
prieš 12 valandas (-ų) , Machoo parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Machoo
  2.  Jūsų vardas: Nikita
  3.  Kiek jums metų:14 Liepos 4 bus 15.
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Na kagi esu tikrai draugiškas, mėgstantis pajuokauti, paplepėti, bei esu mandagus su visais serverio žaidėjais. Na smulkiau apie mane tai užsiminejau futbolu apie 4metus. Dabar daugiau laiko praleidžiu prie kompiuterio, vaizdinų žaidimų.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Tai manau jog sužinoti kažko naujo, susirasti draugu.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Tai pabaigti mokslus stoti į univerke.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Žaidžiu ši projekta jau gana nemažai laiko nemažai ko sužinojau ir Bandomajame prižiurėtojo poste manau turi būti patyres žmogus, o tai esu aš.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Tai daugiau eventu visokiu nauju veiklų ir t.t.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiurėti serverio tvarka, gaudyti čyterius, suteikti pagalba žaidėjams kuriems jos reikia.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: 5-6 valandas į diena manau ramiai.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Jau apie 5 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 1 Metus
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Na nelabai galiu pasakyti apie save - ir +, bet jeigu trumpai sakant + Tai tikrai galiu susišnekėti ir greitai susirasti bendra kalba su žaidėju, o - tai nelabai galiu pasakyti..
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Tikrai taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Naujokas, bet čia kitas acc, nes geresnis nick'as.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); Macho❤#1384 Jūsų Skype(Būtina!); live:.cid.7dd19e378edb517c
  •  

+

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ervinas    20
prieš 38 minutes (-čių) , Dovydas parasė:

Pirmą kartą matau forume ir tame pačiame serveryje.

Bent jau vienas dalykas su kuriuo sutinku 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...