Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Ubufas

ppk juoaodis

Rekomenduojami pranešimai

Hypnotist    9
prieš 6 minutes (-čių) , juodaodis parasė:

Na tėvai čytus turėjai,bei naudojai juos : Auto minui. Neatrašei man geras 30sek. į žinutes taip ,kad sėkmės toliau duobėse autominint.

Neatrašė kaip ir minėjai "30sek" nes pasižiūrėk kaip kreipeisi pačioj pradžioj į žmogu, tu parašėi tik pridėk į "discordą" neminėjai nicką, o tik paminėjus jo nicką, jis iškarto tau, atrašė. + numesk profus.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
juodaodis    12

sakau tikiuosi pasimokei ir priimk už ką gavai baną.bei  nebedaryk taip ,nes tikrai negražu . Ir jeigu taip , man reikėjo į žinutes atrašyt , nes totaliai automininai, žmonės nesiskūstų jeigu nebūtum .

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
juodaodis    12

Gogito nusiųstas klipas kaip, "Ubufas" neasako į žinutes, griauna , video pabaigoje parašė tuoj, naudojo ghost client (Fabric Mod Loaderį) Su automine atskiru failu kuris jį slepia , jis paspaudęs "Shift" dešinį mygtuką atidarė langą su visomis galimybėmis kaip : Infinity Mine" ir t.t.. Jis per patikrą sakė jog jis turi juos ,bet jų nenaudoja, akivaiždžiai matėsi jog naudoja , nepaiso į mano žinutes dėmesio , prieš. rec jau rašiau ,kad patikra nieko neatrašė ,bei tesė ką darė . Pats prašė jog užbaninčiau aš jį ir jis eitų savais keliais ,bet žmogus norėjo visos tiesos ,tai va. Ubufai. turėkis.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ervinas    16
On 2021-06-05 at 22:31, juodaodis parasė:

sakau tikiuosi pasimokei ir priimk už ką gavai baną.bei  nebedaryk taip ,nes tikrai negražu . Ir jeigu taip , man reikėjo į žinutes atrašyt , nes totaliai automininai, žmonės nesiskūstų jeigu nebūtum .

Juodaodi aš matau tu nelabai atskiri kur " automine " ir kas tai yra, Čia yra vadina " pagalba " . Žmogus kasa kitam žmogui duobe. Aš visiškai nematau priežasties kam reikia/reikėjo daryti čia patikra.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

@juodaodis nu tu cia ziuriu nemoki kaltes prisiimti . tikrai darei uz nieka patikra dar ir baninai, kasu ir as taip ir noriu ir neatrasau. kas cia per isisokimai  turi matai atrasyti butinai... as irgi statau ir kasu ir neziuriu i chata ir ka patikra darysi? trukdysi? pvz noriu forge naudoju ar ka del optifine ar kokiu priedu grafikos . o tu man sakysi turi cytus nes yra forge? palauk tai tu gal pagalvok logiskai. automine nera . priziuretojas suklydo. jeigu nepriisiema kaltes toks ir priziuretojas vaikas prie pc ekrano nemodekamas prisiimti kaltes. 

• Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...