Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
iOwnDis

Ziobaras ppk

Rekomenduojami pranešimai

iOwnDis    4

Tavo vardas (nick) žaidime: iOwnDis
Peikiamo asmens vardas (nick) žaidime: Ziobaras
Už ką rašote skundą prižiūrėtojui: Nepagarbus elgesys su serverio žaidėjais, nors aš jam nieko blogo nesakiau, tiesiog išaiškinau, kad nenusipelniau jailo.
Irodymai (video, nuotrauka): fas.PNG.c656ba6437e72b677094befd62888b19.PNG

fasd.PNG

• Haha 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ziobaras    36

Mielą malonu už tavo papeikimą tokį nuoširdų, bet serveris ir discord'as yra 2 skirtingi dalykai tau buvo paaiškinta viskas aiškiai ir toliau man aiškinai savo, kai ir taip aišku buvo, o kur čia nepagarbus elgesys tai aš taip ir nesupratau.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
iOwnDis    4
Dabar, Ziobaras parasė:

Mielą malonu už tavo papeikimą tokį nuoširdų, bet serveris ir discord'as yra 2 skirtingi dalykai tau buvo paaiškinta viskas aiškiai ir toliau man aiškinai savo, kai ir taip aišku buvo, o kur čia nepagarbus elgesys tai aš taip ir nesupratau.

,,jau užpiso tokie kaip tu", tai yra susiję su serveriu, nes mes rašėmės serverio tema.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    36
Dabar, iOwnDis parasė:

,,jau užpiso tokie kaip tu", tai yra susiję su serveriu, nes mes rašėmės serverio tema.

😮 Čia yra mano išsireiškimas, ne, nepagarbus elgesys, įsižeidei atsiprašau, bet manau daugelis pritartu šitoje situacijoje man 🙂 Sekmės žaidime manau Martis atsakyt į šia temą greit 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
martis    17

Cia dar nera ne pagarbus elgesys patikek esu bendraves esu mates kaip jis kartais elgiasi bet budamas priz tokiu nesamoniu nebedaro tai cia dar nieko nera ka jis tau cia rase ir tai tik issireiskimas nes tai yra is dalies tiesa nes daug tokiu atveju kaip pas taves yra buve nors viskas aiskiai matesi kaip buvo bet vistiek bando irodineti savo tada mano nuomone nieko blogo cia nera so good luck 🙂

• Like 2
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...