Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Chronius420

Anketa į band. priž.

Rekomenduojami pranešimai

Chronius420    25
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Vazoniukas
  2.  Jūsų vardas: Arijandas
  3.  Kiek jums metų: 18, už kelių dienų 19
  4.  Trumpas aprašymas apie save: paprastas žmogus iš Jonavos, esu draugiškas,, esu linkęs gylintis ir spręsti iškylusias problemas ir atrasti teisingą sprendimą. Atsižvelgiu į viską, turiu atsakomybės jausmą ir kai reikia išlieku šalto proto. šiaip daug laiko praleidžiu žaisdamas mc ir kitus žaidimus, domiuosi informatiką ir su ja susijančiais dalykais.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: atlikti pareigas, padėti žaidėjams sužinoti jų teises serveryje ir spręsti jiems iškylusias problemas.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: kadangi domiuosi informatikos mokslu mąstau apie tolimesni mokymąsi kažkurioje iš informatikos sričių.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: per neilgą laiką tikrai pažinau serverį ir jo žaidėjus, žinau ko galima tikėtis iš žaidėjų ir kokią pagalbą jiems galiu suteikti.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: didesnį atsakomybės jausmą, daugiau teigiamo vibe, artimesnį ryšį tarp prižiūrėtojų ir žaidėjų bei sąžiningą žaidimą.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: padėti esantiems prižiūrėtojams atlikti jų pareigas ir mokytis iš jų pačių.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: bent šiuo metu serveryje praleidžiu minimum 4 valandas, daugiausiai 8-10 valandų.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: su pertraukomis apie 10metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: su pertraukomis gal 2 metus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: pliusai: esu atsakingas, teisingas bei supratingas ir logiškai mąstantis. minusai: neturint pareigų ir atsakomybės esu toxic, bet šio minuso nebūtų būnant prižiūrėtojų.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: taip, su pareigomis ateina pagarba ir atsakomybė.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: kiek kompiuteris leis, tiek galiu filmuoti.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: manau iš anketos galima teigti, kad taip 
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Hero
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); _Karma_#4627  Jūsų Skype(Būtina!); Arijandas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Chronius420    25
On 2021-05-02 at 11:43, Chronius420 parasė:
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Vazoniukas
  2.  Jūsų vardas: Arijandas
  3.  Kiek jums metų: 18, už kelių dienų 19
  4.  Trumpas aprašymas apie save: paprastas žmogus iš Jonavos, esu draugiškas,, esu linkęs gylintis ir spręsti iškylusias problemas ir atrasti teisingą sprendimą. Atsižvelgiu į viską, turiu atsakomybės jausmą ir kai reikia išlieku šalto proto. šiaip daug laiko praleidžiu žaisdamas mc ir kitus žaidimus, domiuosi informatiką ir su ja susijančiais dalykais.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: atlikti pareigas, padėti žaidėjams sužinoti jų teises serveryje ir spręsti jiems iškylusias problemas.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: kadangi domiuosi informatikos mokslu mąstau apie tolimesni mokymąsi kažkurioje iš informatikos sričių.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: per neilgą laiką tikrai pažinau serverį ir jo žaidėjus, žinau ko galima tikėtis iš žaidėjų ir kokią pagalbą jiems galiu suteikti.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: didesnį atsakomybės jausmą, daugiau teigiamo vibe, artimesnį ryšį tarp prižiūrėtojų ir žaidėjų bei sąžiningą žaidimą.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: padėti esantiems prižiūrėtojams atlikti jų pareigas ir mokytis iš jų pačių.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: bent šiuo metu serveryje praleidžiu minimum 4 valandas, daugiausiai 8-10 valandų.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: su pertraukomis apie 10metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: su pertraukomis gal 2 metus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: pliusai: esu atsakingas, teisingas bei supratingas ir logiškai mąstantis. minusai: neturint pareigų ir atsakomybės esu toxic, bet šio minuso nebūtų būnant prižiūrėtojų.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: taip, su pareigomis ateina pagarba ir atsakomybė.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: taip
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: kiek kompiuteris leis, tiek galiu filmuoti.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: manau iš anketos galima teigti, kad taip 
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Hero
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!); _Karma_#4627  Jūsų Skype(Būtina!); Arijandas

pataisymas: jau 19

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...