Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Knuff_

Anketą į Prižiūrėtoją.

Rekomenduojami pranešimai

Knuff_    39
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  NeKroS
  2.  Jūsų vardas: Evaldas
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save:  Hellou hellou,esu vardu Evaldas man 17 metių. Serveryje žaidžiu gan ne mažą laiką. t.y 3-4 metai+- su petraukomis.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Siekti pagrindinio serverio admin.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Šito negaliu pasakyti,kadangi pirmiausią reikia dabaigti mokslus,o toliau viskas susidėlios savom pėdom.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau daug žinau informacijos serveryje,ir už jos ribų T.Y apie minecraft'ą ar pnš. Mėgstu padėti žaidėjams serveryje.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Būs matyti ko jame trūkstą. Bet šiaip tikrai naujos veiklos,užsiemimų.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti kenkėjus/ddoserius/buggerius/spamerius/čheateriukus.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  5h minimum. Savaitgaliais 3-5h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 3-4 metus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Nėra nei blogų,nei gerų pliusų. Kadangi mėgstu viską,pašmaikštaut,juodo humoro inšaut ar pnš.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  Visados taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip turiu specialią programą filmavimui.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  Vip'as.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  StoneGrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!);  Dc ; 𝕂𝕒ž𝕜𝕒𝕤𝕋𝕠𝕜𝕚𝕠#3212 Skype : nebenaudoju.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Knuff_    39
prieš 8 valandas (-ų) , Wyjajy parasė:

- bešansu:DDDDDD. Su tokiu savo žargonu rajone kažką įrodyti galėtum ne prižiūrėtojuose.

Ką tu vpšh bazarini naujokas 😄 Tu krv tiek nežaidęs serveryje kiek aš

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Wyjajy    15
prieš 35 minutes (-čių) , Knuff_ parasė:

Ką tu vpšh bazarini naujokas 😄 Tu krv tiek nežaidęs serveryje kiek aš

Nesvarbu naujokas ne naujokas svarbu kaip elgiesi o tu prižiūrėtojus NX siuntinėji ir galvoji kad tai yra gerai nemanau kad toks prižiuretojas kaip tu būtų geras pavyzdys 

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Knuff_    39
Prieš 1 valandą, Wyjajy parasė:

Nesvarbu naujokas ne naujokas svarbu kaip elgiesi o tu prižiūrėtojus NX siuntinėji ir galvoji kad tai yra gerai nemanau kad toks prižiuretojas kaip tu būtų geras pavyzdys 

Tu man nepysk proto ok? Tu pirmą paklausk kokią formą nahui siunčiu poto švepliok

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Knuff_    39
prieš 6 valandas (-ų) , Ziobaras parasė:

Didelis -, žaidėjas teršia forumą, bei neadekvačiai elgiasi serveryje šūkauja visokias nesąmonęs per pastarają savaite gavo 2 jailus už čytus.

Mano reikalas ar aš gaunu ar ne. Koks tavo pisaliokas 😄 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...