Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Ziobaras

Ziobaras į prižiūrėtojus.

Rekomenduojami pranešimai

Ziobaras    36
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime:  Ziobaras
  2.  Jūsų vardas: Edvinas
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save:  Esu jaunuolis iš Šiaulių. Laisvalaikiu dažniausiai būnų prie kompiuterio, kur žaidžiu visokius žaidimus. Retkarčiais mėgstu išeiti į lauką su draugais, jog pakaitalioti rutiną. Manau mano pagrindiniai pomėgiai būtų programavimas, kompiuteriu inžinerija ir sunkioji atletika. DAug apie tai nepasakosiu, ką sudomins - susisieks asmeniškai.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Šiuo metu tikslas yra vienintelis - kad sukurti šiltą atmosfera serveryje kurioje nebūtų jokių apgavyščiu, čyteriu ir kenkėjų kurie tik žiūri kaip pakenkti visai nieko dėtam žaidėjui.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime:  Noriu pabaigt 12kl stoti į kariuomene jeigu patiks ten likti, o po skirto laiko jeigu nepatiks išeiti ir baigti mokslus kolegijoje.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Vertinu draugišką organizuota kolektyvą ir serveryje esu vienas aktyviausiu žaidėju, galėsiu padėti žaidėjam su redstone'u jeigu jiems kažkas neišeis, ar dar kažkuo, nes tikrai žinios plačios.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą:  Bandysiu įnešti naujų event'ų tokių kokių dar nėra buve šiame serveryje, bei smagių užsiiemimu, kad nereikėtu sedėti /warp pvp ir skaityti chatą.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižiūrėti tvarką serveryje, padėti visiem žaidėjam kuriems reikia pagalbos, bei nubausti žaidėjus kurie nepaiso serverio taisykliu.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną:  Žiūrint pagal dienotvarke, bet dažniausiai minimum 6h
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft:  Minecraft'ą žaidžiu nuo 1.2.5 versijos.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą:  Žaidžiu nuo 2014 metų, bet su ilgom pertraukom, grįžes aktyviai žaidžiu 2 wipe iš eilės.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai:  Pradėsiu nuo pliusų tai, kad jeigu užsibriežiu tikslą lengvai nepasiduosiu, neieškau žodžių kišenėj, bei sugebu greitai susibendrauti su žaidėjais. Minusai tokie, kad nėra labai sunku mane suerzinti ar įžeisti.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  Pradžioj buvo ten visokių nesąmoniu, bet kiek laiko jau esu mandagus .
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis:  Taip, jas perskaičiau ne vieną karta.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa:  Taip, mokėsiu.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Taip, sugebėsiu ir moku.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje:  Legend
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje:  Stonegrillo
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!);  Discord : Useless#0984 Skype : Edvinas.jomajo1
  • Like 4
  • Confused 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
pyth0n    8

Esu 100 procentų už. Ne todėl jog mano draugas, o todėl nes yra patikimas ir žinau jog atliktų pareigas gerai. Net neskaitau anketos - štai ant kiek jis patikimas. Sėkmės tau visokeriopos!

• Like 2

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ziobaras    36
prieš 1 minute , pyth0n parasė:

Esu 100 procentų už. Ne todėl jog mano draugas, o todėl nes yra patikimas ir žinau jog atliktų pareigas gerai. Net neskaitau anketos - štai ant kiek jis patikimas. Sėkmės tau visokeriopos!

Širdingai dėkoju ❤️

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...