Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Wyjajy

Anketa į Priž.

Rekomenduojami pranešimai

Wyjajy    15
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Wyjajy
  2.  Jūsų vardas: Domas
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Esu vaikinukas iš Panevėžio, su labai draugiška asmenybe. Pomėgiai apart kompiuterio būtų boksas, krepšinis. Boksą lankau jau keturi metai, krepšinis atitinka kaip kardio programa, nes tame nieko nesiekiu. Gebu puikiai įvertinti situacijas, atrasti geriausius ir mano nuomone tinkamiausius sprendimus, nesvarbu koks situacijos rimtumas. Protą visada išlaikau šaltą, nepratrūkstu. Grįžtant prie frazės "apart kompiuterio", gana akivaizdu jog vienas pomėgių yra žaidimas "minecraft", kuriame daugiausiai laiko praleidžiu serveryje craft.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje:  Noriu jog žmonės atradę šį projektą gautų geriausią žaidimo patirtį problemos metu, kada aš būsiu tas padedantysis, tat norint įvykdyti šį tikslą pildau į bandomojo prižiūrėtojo pareigas. Iš to galima aiškiai suprasti, jog vienas pagrindinių tikslų yra šios pareigos, į kurias pildau būtent dabar.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Vienas mano pagrindinių tikslų gyvenime būtų tėvų verslo perėmimas ir jo klostės užtikrinimas. Būtent dėl to tikiuosi kažką padaryti gero ir pačiame pasaulyje, apart to jog daryčiau gerą tik sau.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a:  Nes esu atsakingas žaidėjas kuris stengiasi dėl kitų žmonių padedantis tai gali paliudyti žaidėjai ir prižiūrėtojai 🙂 Patinka padėti žaidėjams.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Bandymas įnešti kitokius žaidėjų pojūčius atnaujinti parkour event hide and seek event mapus (perstatyti)
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Bausti žaid
  10. ėjus kurie naudoja pagalbinės programas serverį kaip kill aura cheat ir t.t Padėti serverio žaidėjams kai jie kažko nesupranta ar nesugeba bausti žaidėjus kurie bando apeiti taisyklės kaip ferma be leidimo.
  11.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: paskutinės dienas skyrių 7h+ 
  12.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Tiksliai negaliu pasakyti bet žaidžiu nuo 1,8 ir anksčiau 
  13.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: 3-4 metus su tarpais.
  14.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: +Tai kad esu draugiškas, suprantantis moku protingai apsvarstyti ir išspręsti problema. - tai kad kartais pasikarščiuoju kai naudoja agresyja prieš mane bet kaip ir galvoju viską galima išspręsti draugiškai svarbiausia protingai mąstyti ir kalbėtis su žmonėmis.
  15.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip.
  16.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  17.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip.
  18.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: visiškai taip.
  19.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legenda.
  20.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo
  21.  Jūsų Discord(Būtina!); Wyjajy#5350 Jūsų Skype( Domas)
  • Like 6

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...