Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Armandazx

Armandazx prižiūrėtojo anketa

Rekomenduojami pranešimai

Armandazx    2
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Armandazx
  2.  Jūsų vardas: Armandas
  3.  Kiek jums metų: 17
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Kadangi aš esu neišsišokantis ir ramus žmogus, serveryje manes daug kas nežino, esu toks kuris sugebu prisitaikyti prie žmonių bendravimo, sugebantis padėti, suprasti ir išspresti žmonių konfliktus, taip pat padėti tai kas yra mano jėgoms. Realybėje esu lygiai toks pat ir nebandau nieko "primest". 
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Man niekados nepatiko kai kiti žmones yra pranašesni naudodami nelegalius "client" manau nepatinka ir kitiem. Visada mėgstu tvarką, stengiuosi išvengti visų ginčų kurie yra įmanomi, o jai yra per vėlu tiesiog negaištu laiko jaigu žinau savo tiesą arba ieskau kompromisų.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Dabar mokausi programuotojų, tikslas manau po mokslų dirbtu tuo kuo ir mokausi, daugiau iš tikslų nelabai galiu ką ir pasakyti, dar pats nežinau ko noriu savo gyvenime.....
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Kaip viršuje minėjau, noriu kad žaidimas būtu švarus, be jokių nelegalių "client" , pykčių ir kitų nesutarimų. 
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau naujovių ir taip čia yra labai daug, bet manau kad įdėjos gimsta bet kada ir jas visada galima bandyti įgyvendinti.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Tiek bandomojo prižiūrėtojo paskirtis tiek ir paprasto prižiūrėtojo paskirtis yra tokia pati. Tiesiog prižiūrėtojas yra aukštesnio ranko. O apie darbus tai : prižiūri servery, stengias išlaikyti smagų, švarų ir gerą žaidimą.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Kadangi karantinas ir turiu labai daug laisvo laiko dažniausiai praleidžiu nuo 4-10 valandų priklausomai nuo mokslų.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: 7 metus.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Netoli 2 mėnesių.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Yra ne vienas pliusas ir minusas apie mane, labai greitai susinervinu, bet to nereiškiu atvirai o laikau savyje, taip pat nežinau ar galiu pavadinti tai minusu, bet aš labai mėgstu isigilint i situaciją dėl to kitiem žmonėm tiesiog nepatinka. O apie pliusus tai : Esu labai komunikabilus, draugiškas, užjaučiantis, padedantis,mandagus ir aibe kitų.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais:  Nesvarbu ar aukštesnis rangas ar administracija, kaip žmogus aš visada išlieku mandagus nepriklausomai su kuom.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Žinoma.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Be abejo.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Legend.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!);  Discord : Armandas#5475 Skype : Armandas#5475

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Ervinas    16

Tai tu eini tik dėl prižiūrėtojaus. Stono vietoj nepasitikėčiau žmogum kuris žadėjo išeiti ir gryžta tik dėl prižiūrėtojaus darbo, ir jai nepateks išeis.

Ir nesi toks aktyvus ir kind a toxic

-

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Armandazx    2
prieš 1 minute , Ervinas parasė:

Tai tu eini tik dėl prižiūrėtojaus. Stono vietoj nepasitikėčiau žmogum kuris žadėjo išeiti ir gryžta tik dėl prižiūrėtojaus darbo, ir jai nepateks išeis.

Ir nesi toks aktyvus ir kind a toxic

-

Im not active and kinda toxic ? :DDD jai žmogus bendraus su manim kaip su šiukšle nematau prasmės jam už tai ačiū pasakyti 😉 nematau prasmes tau dar tęsti ką bandai irodyti 🙂 serve esu žymiai daugiau laiko nei tu ir suprantu kaip šis serveris veikia ir ko jam trūksta 🙂 peace

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Ervinas    16
Dabar, Armandazx parasė:

Im not active and kinda toxic ? :DDD jai žmogus bendraus su manim kaip su šiukšle nematau prasmės jam už tai ačiū pasakyti 😉 nematau prasmes tau dar tęsti ką bandai irodyti 🙂 serve esu žymiai daugiau laiko nei tu ir suprantu kaip šis serveris veikia ir ko jam trūksta 🙂 peace

Lažinuos, kad tu esi neteisus ir abejoju ar supranti kaip elgtis su prižiūrėtoju . Bet aš čia tik parašiau savo nuomone apie tave ir nerandu tikslo čia pyktis 🙂 . 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Armandazx    2
prieš 1 minute , Ervinas parasė:

Lažinuos, kad tu esi neteisus ir abejoju ar supranti kaip elgtis su prižiūrėtoju . Bet aš čia tik parašiau savo nuomone apie tave ir nerandu tikslo čia pyktis 🙂 . 🙂

Manau klausime "kokia bandomojo.priz paskirtis" esu pakankamai paaiškines iš savo patirties kokias pareigas jis atlieka 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijungti į diskusiją

Galite atsakyti šioje temoje be registracijos. Jeigu turite paskyrą, prisijungti dabar ir atsakysite iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...