Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
Stipruolis789

Free Jail & Ban. BadTime

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: Stipruolis789

Prižiūrėtojo slapyvardis (nick) žaidime:: BadTime

Kokiu tikslu peikiate prižiūrėtoją ir kodėl: Abudu free jailina ir banina.

Kaip nusižengė prižiūrėtojas:: Abudu krc free jailina ir banina pvz buvau snd /warp pvp safe zonoi be haku be nieka ir pyst isoro 1d jailas tai nx kaskaip net zaist tam serve nebesinori kaip tokias isdivalkes daro. kad hakus naudoju pripazystu bet tuo metu vps isoro piso jaila be haku ejau pvp gryzau  i safe zona ir ipiso jaila 1d nx Cia O pries kelias dienas susikuriau nauja acc atejau i serva lakstau po warp pvp su naujoko kit'u atitelino geze sako cheat patikra as jei sakau Tu nebespank nk nepadariau sakau kur proofs? geze piso bana ir vsks

Vaizdinė medžiaga, įrodymai: Iskur man proofs ispist? Jeigu free jailino jokios zinutes ar ispejimo... 

Redaguota Stipruolis789

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Wireless   
Guest Wireless

Tai ble Pries jailinant ar pns proofs turi turet o inai be proofs piso... dfk seni jau nusisneki

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 4 minutes (-čių) , BadTime parasė:

P.S Prižiurėtojas neprivalo pateikti įrodymus be papeikimo. 

Tigi as ne su anti kb buvau ir ne su aura gal tik taip atrodo nes isai man tik 2 kartus te pataike nes isai paziek i safe zona kaip lakste  atrofavus tu gal   ? :Dd

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Guest Wireless   
Guest Wireless