Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
ignas

BasicHenry_ į CraftMC Prižiurėtojus

Rekomenduojami pranešimai

ignas    4
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: BasicHenry_
  2.  Jūsų vardas: Ignas
  3.  Kiek jums metų: 15
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Tai prisistatau vardu Ignas man 15 metų. Esu kurybingas storo sudejimo jaunuolis, Visko nepatyręs, aš mėgstu bendrauti, dalintis savo mintimis, daryti viską gero ne blogo. Nemėgstu didelių laivų, transporto priemonių, nes man didele baimę kyla nuo jų suaugsiu nebebijosiu. Mėgstu žaisti įvairius žaidimus kurie man patinka. Minecraft žaidžiu jau 7 metus už savaites jau 8 metai eis. Man bus didelis pasiekimas gyvenima, mano hobis yra Geras nei blogo nebent kartais galės but blogas. Nesusivaldysiu būna taip pasakius.
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Teikti pagalba, išgyventi. 
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Baigti mokyklą susirasti darbą, nusipirkti mašiną.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Nes manau antešiu gerą bendravimą, elgesį. Teiksiu pagalba visomis pusėmis, neleisiu daryti blogo kitiems.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Manau šykart, didesnio aktyvumo.
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Prižieti projektą, teikti pagalbą. Saugoti nuo kenkėju.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nu per šventes 2-3 valandas paprastai per dienų dienas 5-4 valandas.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Jau 7 metais, greit jau 8 Finally.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Jau kai draugas reklamavo užėjau tai nuo 2018.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Pliusai: kurybingas, bendraujantis, mėgstantis patirti ko nepatyręs. Minusai: Niurus, nesu toks labai geras nėmėgstu didelių konfliktu.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Taip, elgsiuos pagal visas sutartas taisykles.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip, susipažinau.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Taip, turiu programas nuotraukai, filmavimui.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Tikiuosi.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Nu dar pradinukas kitaip sakant "Naujokas"
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: StoneGrillo
    1.  Jūsų Discord(Būtina! IgnuTis#5922
  20.  Jūsų Skype(Būtina!); Stipriau prireikus, galiu susikurt.
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Guest Wireless   
Guest Wireless