Jump to content

CraftMC.Lt - Lietuvos Survival/PvP minecraft serveris

Mūsų Minecraft serveryje galėsite keltis įvairius darbų lygius, kovoti su klanais, keltis rankus ir gauti įvairius daiktus, kuriuos panaudosite PvP ar statant fermas!

Paremti mūsų projektą galite per šį mygtuką Paslaugų pirkimas

Paslaugų pirkimas Paslaugų tikrinimas
pyth0n

pyth0n | prižiūrėtojo anketa

Rekomenduojami pranešimai

pyth0n    8
  1. Jūsų slapyvardis (nick) žaidime: pyth0n.
  2.  Jūsų vardas: Karolis.
  3.  Kiek jums metų: 18.
  4.  Trumpas aprašymas apie save: Na, tikriausiai didžioji dalis žaidėjų jau mane ir taip žino, kitu slapyvardžiu "brazilas" ar "billyK_". Akivaizdu jog esu labai komunikabilus, mėgstantis bendrauti ir atkakliai siekiantis įvykdyti kiekvieno užsibrėžto tikslo. Iš aktyvumo pusės serveryje buvau labai aktyvus, tačiau žinoma, pastaruoju metu kombinuojant darbą su mokslu kilo kėblumų, kas nepasikartos. Pasirinkau naują slapyvardį dėl to, nes noriu švaraus lapo, pradėti viską nuo nulio, tačiau ne kaip paprastas žaidėjas, o kaip žaidėjas, kuris galės padėti kitiems esant tokio pat lygio kaip ir jie, nepaisant pareigų rango. Jei kils kėblumų dėl slapyvardžio, labai gaila... Didumą informacijos jau ir taip žinote, o tie kurie tikrai skaitys ir domėsis anketa, nepatingėkit ir parašykit man žaidime - aš draugiškas ;]
  5.  Kokie jūsų tikslai serveryje: Noriu tvarkos, ramybės. Noriu jog žaidėjai jaustųsi gerai čia žaisdami. Mano pagalba padėtų ir naujokų pirmam įspūdžiui apie projektą bei jų pačių žaidimo kokybei. Nenoriu jog žaidėjai laužytų taisykles, tai nėra sąžininga niekieno atžvilgiu, tat stengsiuosi žaidimą išlaikyti švarų, taikų ir sąžininga visom barikadų pusėm.
  6.  Kokie jūsų tikslai gyvenime: Pradžiai norėtųsi užbaigti gimnaziją, o tada tikriausiai pirmu taikiniu keliauti į kariuomenę. Kariuomenę renkuosi ne todėl jog esu labai patriotiškas, o todėl, nes nenoriu išvykus į anglakalbes šalis gauti šaukimo ir dėl to mokėti papildomas išlaidas. Galiausiai tiesiog norėčiau nugyventi gerą gyvenimą, jog senatvėje nereikėtų purkštauti dėl sunkios praeities.
  7.  Kodėl jūs turėtumėte būti bandomasis-oji prižiūrėtojas-a: Manau jog mano tikslų serveryje aprašas ir taip nusako priežastį, tat jei neprisimenat - perskaitykite dar kartelį. Nenoriu ištemti anketos.
  8.  Kokių naujovių įnešite į mūsų projektą: Naujovių? Tobulumui naujovių nereikia... Ką jau ką, tačiau jaukumo įnešiu tikrai, bet jo ir taip per akis, tiesa?
  9.  Kokia bandomojo prižiūrėtojo paskirtis: Nemanau jog būtų protinga skirstyti, bandomąjį ir prižiūrėtoją. Abu atlieka vieną darbą: prižiūri servery, stengiasi išlaikyti tvarką ir palaikyti gerą žaidimo kokybę. Vienintelė papildoma bandomojo prižiūrėtojo atšaka būtų ta, jog jis gerai atlikdamas pareigas siekia aukštesnio laipsnio, šiuo atveju - prižiūrėtojo.
  10.  Kiek laiko galite skirti žaisti mūsų projekte per dieną: Nemeluosiu, negaliu skirti aibes jo, tačiau tikrai pasistengsiu skirti nors po 4-5 valandas paroje.
  11.  Kiek laiko žaidžiate žaidimą MineCraft: Bijau sumeluoti, tačiau kažkur apie 11 metų.
  12.  Kiek laiko žaidžiate mūsų projektą: Bendrai sudėjus galbūt būtų apie 1 metus.
  13.  Jūsų charakterio pliusai ir minusai: Dėl šito... Tikrai yra minusų, aibės jų, tačiau žaidime aš kitoks. Nei vienas mano charakterio minusų netrukdys žaidimo ar pareigų atlikimo kokybei, tą galiu garantuoti. Kiekvienam atvejui turiu skirtingą mindset, o šiuo atveju šiam žaidimui - esu geriausia savo versija.
  14.  Ar jūs būsite mandagus su aukštesnio rango administracija ir žaidėjais: Nediskutuotinas klausimas. Vienareikšmiškai taip.
  15.  Ar susipažinote su pagrindinėmis forumo ir serverio taisyklėmis: Taip.
  16.  Ar mokėsite filmuoti su bet kokia programa: Žinoma, nėra problemos.
  17.  Ar mokate rašyti be gramatikos klaidų, lietuviškai: Akivaizdu.
  18.  Jūsų dabartinis rangas serveryje: Elitas.
  19.  Koks savininko slapyvardis serveryje: Stonegrillo.
  20.  Jūsų Discord(Būtina!);  Jūsų Skype(Būtina!); (Discord: pyth0n#6014), o (skype: live:,cid.a705f07328937d7c).
  • Like 2
  • Haha 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
pyth0n    8
prieš 15 minutes (-čių) , Vibriks parasė:

+ šitas nesveikas

Labai dėkoju. Nors nuomonių atžvilgiu ir nelabai keis verdiktą, tačiau asmeniškai man tai reiškia daug iš žaidimo pusės. Dar kartą dėkoju.

• Like 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Vibriks    39
prieš 25 minutes (-čių) , pyth0n parasė:

Labai dėkoju. Nors nuomonių atžvilgiu ir nelabai keis verdiktą, tačiau asmeniškai man tai reiškia daug iš žaidimo pusės. Dar kartą dėkoju.

Be problemų vertas tu buti prižiurėtojų 🙂

• Thanks 1

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
pyth0n    8
prieš 12 minutes (-čių) , megstuarabus parasė:

++, tikrai vertas.

Ačiū.

Dabar, PinkyStarGod parasė:

Laisvai +++

Labai ačiū už nuomones! Dėkoju.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
pyth0n    8
prieš 34 minutes (-čių) , Sweetie<3 parasė:

+

Ačiū!

prieš 13 minutes (-čių) , Zappukas parasė:

-

Geras tas slapyvardis...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Smailaz    9

Anketa stipri, padirbeta kaip reikalas., ir kiek teko pabendrauti per zaidima, is jo bendravimo kandidatas tikrai neblogas.

[Uz jo kandiditavima i band,priz posta]

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
pyth0n    8
prieš 6 valandas (-ų) , cross parasė:

+

prieš 4 valandas (-ų) , Smailaz parasė:

Anketa stipri, padirbeta kaip reikalas., ir kiek teko pabendrauti per zaidima, is jo bendravimo kandidatas tikrai neblogas.

[Uz jo kandiditavima i band,priz posta]

prieš 2 valandas (-ų) , Bugas parasė:

+ senas žaidejas:)

Keista ir kartu labai gera, jog žaidimo bendruomenės komentarai taip sušildo. Dėkoju labai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Dovydas    14
prieš 19 valandas (-ų) , juodaodis parasė:

-, nenorėčiau tokio kolegos ,kai neturi nei pagarbos , nei orumo bendraut su administraciją.

Tai jis jau buvės vienas iš geriausias prižiūrėtojas, per vėlai rašai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Mūsų socialiniai tinklai

Visas naujienas, taip pat galite sekti mūsų socialiniuose puslapiuose:

Sekite mus facebooke
Discord kanalas

• Create New...